Resident Evil 3,جزئیات جدید بازی Resident Evil 3

جزئیات جدید بازی Resident Evil 3 به نقش کارلوس در بازی اشاره ‌می‌کند

توسط محسن شجاعی در ۲۵ دی ۱۳۹۸ , ۲۱:۲۵

بر اساس اطلاعات منتشر  شده توسط سازندگان، شخصیت کارلوس که یک نیرو نظامی تند خو اما وفادار است، در مقایسه با نسخه اصلی بازی RE 3 نقش مهم‌تر و تاثیرگذارتری را در داستان و اتفاقات آن خواهد داشت. برای اطلاع از دیگر جزئیات جدید بازی Resident Evil 3 در ادامه این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Resident Evil 3  کم‌تر از دو ماه دیگر روانه بازار خواهد شد و جزئیات و اطلاعات جدید از بازی پیوسته در حال منتشر شدن است. روز گذشته کمپانی کپکام تریلری از بازی منتشر کرد که صحنه‌هایی از گیمپلی و داستان بازی را به نمایش می‌گذاشت و به معرفی برخی شخصیت‌های فرعی بازی پرداخت اما شاید مهم‌ترین ویژگی این تریلر نمایش کامل طراحی جدید شخصیت نمسیس بود.

در کنار این تریلر، کپکام جزئیات جدید بازی Resident Evil 3 با محوریت شخصیت‌های قابل بازی منتشر کرد که در این بین جزئیات مربوط به شخصیت کارلوس بسیار جالب توجه است. به گفته سازندگان این شخصیت در کنار دیگر شخصیت‌های فرعی بازی در مقایسه با نسخه اصلی نقش مهم‌تری را در نسخه بازسازی شده ایفا می‌کند و مدت زمان حضور او در بازی بسیار بیشتر خواهد بود. بنابراین می‌توان نتیجه‌گیری کرد تغییرات اعمال شده در Resident Evil 3 در مقایسه با بازی Resident Evil 2 بیشتر خواهد بود.

بر اساس اطلاعات منتشر شده بازیکنان در نقاط مختلفی از بازی در نقش کارلوس قرار خواهند گرفت. مراحل حضور کارلوس در نسخه اصلی بازی هر چند کوتاه اما، به شدت جذاب بودند و افزایش تعداد این مراحل می‌تواند خبر خوبی باشد.
به گفته سازندگان بخش‌هایی از بازی به بررسی پیش زمینه داستانی کارلوس می‌پردازد و از زوایای دیگری رویدادهای بازی را بررسی می‌کند، همچنین داستان بازی جزئیات بیشتری پیرامون علت اعزام گروه U.B.C.S. به راکون سیتی را فاش خواهد کرد. به نظر می‌رسد شخصیت پردازی کارلوس در نسخه بازسازی بسیار قوی‌تر از نسخه اصلی است.

بازی Resident Evil 3 روز جمعه ۱۵ام فرودین‌ماه (۳ام آوریل) برای پلتفرم‌های PC ،Xbox One و PS4 عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: