تاریخ عرضه بازی Final Fantasy 7 Remake

تاریخ عرضه بازی Final Fantasy 7 Remake تا ۲۲ فروردین تاخیر خورد

توسط محسن شجاعی در ۲۵ دی ۱۳۹۸ , ۲۰:۲۱

اسکوئر انیکس در حال حاضر بیشتر مشغول بازسازی عناوین گذشته خود است و از عرضه آی‌پی‌های جدید فاصله گرفته‌ است. یکی از بازسازی‌های موردانتظار این کمپانی، Final Fantasy 7 Remake است. این بازی قرار بود در تاریخ ۱۳ام اسفندماه سال جاری عرضه شود اما، بنا به گفته سازندگان به دلیل “ویرایش‌های نهایی” و ارائه بهترین تجربه ممکن” با تاخیر مواجه شد و بنابراین تاریخ عرضه بازی Final Fantasy 7 Remake فروردین‌ماه سال آینده خواهد بود. با دنیای بازی همراه باشید.

دو ماه پیش از فرا رسیدن تاریخ عرضه بازی Final Fantasy 7 Remake، اسکوئر انیکس خبر از تاخیر عرضه این عنوان داد. این بازی در روز جمعه ۲۲ام فروردین‌ماه برای کنسول PS4 عرضه می‌شود. تهیه کننده بازی آقای یوشینوری کیتاسه (Yoshinori Kitase) اعلام کرد دلیل این تاخیر اعمال ویرایش‌های نهایی و ارائه بهترین تجربه ممکن است:

ما می‌دانیم که بسیاری منتظر عرضه بازی Final Fantasy 7 Remake و تجربه عنوان در دست ساخت ما بودند. ما به دنبال این هستیم که عنوانی عرضه شود که تمام توقعات‌مان را برآورده کند و کیفیتی داشته باشد که لایق طرفداران است. بنابراین تصمیم گرفتیم تاریخ عرضه بازی را به دهم آوریل موکول کنیم.

ما این تصمیم را به‌دلیل چند هفته فرصت بیشتر برای اعمال ویرایش‌های نهایی گرفتیم تا بتوانیم بهترین تجربه ممکن را ارائه کنیم. من از طرف کل تیم توسعه دهنده از همه طرفداران بابت اینکه مجبورند بیشتر منتظر بازی بمانند عذرخواهی می‌کنم. در نهایت از حمایت همه طرفداران تشکر می‌کنم.

علی‌رغم اینکه این تاخیر ناگهانی رخ داد و شاید فروش بازی را تحت تاثیر قرار دهد، اما غیر منطقی نیست. ‌به‌ویژه اینکه Final Fantasy 7 Remake اولین نسخه از مجموعه بازسازی دنیای فاینال فانتزی در آینده خواهد بود و محتوای جدید زیادی در این بازی وجود دارد از مینی گیم‌های جدید گرفته تا خط‌های داستانی جدید، به علاوه اینکه المان‌های مهمی از گیم‌پلی بازی مانند سیستم مبارزات احتیاج به بازی‌سازی کامل و دقیقی دارند.

شما درباره این تاخیر چه فکر می‌کنید؟ به نظر شما این تاخیر سبب پیشرفت بازی خواهد شد و یا روی فروش آن تاثیر منفی خواهد گذاشت؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: