رده بندی سنی نسخه کامپیوتر Death Stranding

موسسه ESRB رده بندی سنی نسخه کامپیوتر Death Stranding را اعلام کرد

توسط محسن شجاعی در ۲۱ دی ۱۳۹۸ , ۱۸:۲۳

به تازگی موسسه رده بندی سرگرمی؛ ESRB رده بندی سنی نسخه کامپیوتر Death Stranding را اعلام کرد که بر اساس آن همانطور که انتظار می‌رفت درجه بندی سنی این نسخه مانند نسخه PS4 بازی M(بزرگ سالان) خواهد بود. برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای بازی، همراه دنیای بازی باشید.

جدید‌ترین ساخته هیدئو کوجیما؛ بازی Death Stranding عنوانی به شدت منحصر به فرد است و این خاص بودن در تمامی زمینه‌ها آن مشهود است؛ از داستان و فضا خاص آن گرفته تا موسیقی و بودجه منحصر به فردی که صرف ساخت آن شد! این بازی به مدت سه سال به عنوان یکی از نمادهای سونی شناخته می‌شد و در رویدادهای گوناگون سونی بسیار پیرامون این بازی مانور می‌داد. ناشر Death Stranding سونی بود و این بازی با دسیما؛ موتور بازی سازی اختصاصی یکی از استودیوهای فرست پارتی سونی؛ گوریلا گیمز(Guerilla Games) توسعه پیدا کرد. بنابر تمامی این تفاسیر زمانی نسخه رایانه‌های شخصی بازی درست پیش از انتشار نسخه PS4 آن معرفی شد، تمام مخاطبان صنعت گیم شگفت زده شدند.
با اعلام رده بندی سنی نسخه کامپیوتر Death Stranding توسط ESRB، به نظر می‌رسد این نسخه از بازی زودتر از آنچه انتظار می‌رفت منتشر شود.

نسخه رایانه‌ها شخصی Death Stranding به تازگی و طی تابستان سال جاری معرفی شد اما؛ موسسه ESRB کار رده بندی سنی آن را به پایان رسانده‌است. رده بندی سنی نسخه کامپیوتر بازی همانند نسخه PS4 آن M( بزرگ سالان) خواهد بود. البته اعلام رده بندی ESRB لزوما به معنای عرضه زود هنگام بازی نیست، رده بندی سنی بازی‌ها عموما یا در برهه تبلیغات و بازاریابی آن‌ها یا در زمان عرضه آن‌ها اعلام می‌شود. با توجه به اینکه وظیفه انتشار نسخه رایانه‌ها شخصی بازی بر عهده ۵۰۵Games است، انتظارات از این نسخه مانند نسخه PS4 بسیار بالاست.

بازی Death Stranding هم اکنون برای PS4 در دسترس است. دنیای بازی به این عنوان امتیاز بسیار خوب ۸.۵ را داده‌است. شما می‌توانید نقد و بررسی کامل بازی را از اینجا مطالعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: