سونی-در-نمایشگاه-E3-2020

شایعه: سونی در نمایشگاه E3 2020 حضور نخواهد داشت

توسط بهنام میرزائی در ۲۱ دی ۱۳۹۸ , ۲۱:۳۱

شایعاتی پیرامون عدم حضور سونی در نمایشگاه E3 2020 مطرح شده است و گویا برای دومین سال پیاپی سونی هیچ برنامه‌ای برای حضور در این نمایشگاه مهم ندارد و رونمایی از پلی‌استیشن ۵ در مراسم دیگری خواهد بود. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، همواره حضور سونی در بزرگ‌ترین کنفرانس‌های سالانه یکی از مهم‌ترین موارد بحث در صنعت بازی‌های ویدیویی بوده است. این کمپانی نه‌تنها کنفرانس سالانه PSX خود را دو سال پشت سر هم برگزار نمی‌کند، حتی در نمایشگاه E3 2019 هم حضور نداشتند که برای اولین بار در تاریخ برگزاری این نمایشگاه مهم اتفاق می‌افتاد. حال شایعات نشان می‌دهد که سونی احتمالا امسال هم مثل گذشته تصمیمی به حضور در این نمایشگاه ندارد.

VGC اخیرا یک گزارش تحلیلی در مورد زمان عرضه پلی‌استیشن ۵ منتشر کرده است، که بخشی از آن صحبت در مورد برنامه‌های سونی برای E3 است. در این گزارش آمده است که طبق گفته منابع VGC، سونی ممکن است در نمایشگاه E3 2020 امسال حضور نداشته باشد، البته این تصمیم هنوز قطعی نیست. این گزارش اشاره‌ای هم به مایکروسافت داشته است و احتمالا با غایب بودن سونی در نمایشگاه امسال، این کمپانی برنامه‌های خود را برای حضور قدرتمند در این مراسم بیشتر می‌کند.

مایکل پچر تحلیل صنعت بازی از Wedbush Securities نیز معتقد است که سونی امسال هم در نمایشگاه E3 که در ماه ژوئن برگزار می‌شود حضور نخواهد داشت و می‌گوید: «تا جایی که من می‌دانم، آن‌ها قصد حضور در این نمایشگاه را ندارند، فکر می‌کنم این اشتباه بزرگی است، چرا که مفهوم مشتری مداری با حضور در یکی از نمایشگاه‌های تجاری برتر این صنعت مغایرتی ندارد. من امیدوارم که آن‌ها نظرشان را تغییر دهند، اما در این رابطه شک و تردید دارم».

سوالی که پیش می‌آید این است که اگر سونی واقعا یک‌بار دیگر تصمیم به عدم شرکت در نمایشگاه E3 گرفته باشد، پس پلی‌استیشن ۵ کی معرفی خواهد شد. واضح‌ترین پاسخ به این پرسش رویدادی موسوم به PlayStation Meeting است که سونی احتمالا برای رونمایی از کنسول جدید خود برگزار خواهد کرد. در فوریه سال ۲۰۱۳ هم سونی برای معرفی پلی‌استیشن ۴ چنین کاری انجام داد و ماه آینده می‌توانیم اطلاعات بیشتری در رابطه با تکلیف سونی در نمایشگاه E3 2020 کسب کنیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: