Lord of the Rings Gollum, Xbox Series X, عرضه بازی Lord of the Rings Gollum برای PS5

عرضه بازی Lord of the Rings Gollum برای PS5 و Xbox Series X تایید شد

توسط محسن شجاعی در ۲۰ دی ۱۳۹۸ , ۱۸:۱۲

استودیو بازی سازی Daedalic Entertainment مشغول توسعه عنوانی در جهان ارباب حلقه‌ها است. پیش از این عرضه این بازی برای کنسول‌ها نسل فعلی تایید شده بود و عرضه بازی Lord of the Rings Gollum برای PS5 و Xbox Series X تایید شد. برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

جدیدترین بازی استودیو و ناشر آلمانی؛ Daedalic Entertainment عنوان Lord of the Rings Gollum در زمان عرضه‌اش در سال ۲۰۲۱ میلادی در کنار کنسول‌ها نسل فعلی و رایانه‌ها شخصی برای کنسول پلی‌استیشن ۵ و Xbox Series X عرضه خواهد شد. این عنوان همانطور که از نامش پیداست در جهان کتاب‌ها تالکین جریان دارد و شخصیت Gollum را به عنوان پروتاگونیست در اختیار دارد.

کاور بهمن‌ ماه مجله گیمینگ EDGE که به بازی Lord of the Rings Gollum تعلق دارد اطلاعات و ویژگی‌ها بیشتر از این عنوان را منتشر می‌کند. اطلاعاتی که توسعه دهندگان در اختیار این مجله قرار داده‌اند پیرامون سبک گیم پلی و روند روایت داستانی  است. این بازی در ژانر اکشن-ماجراجویی جریان دارد که رگه‌ها از مخفی کاری نیز در بازی وجود دارد. این عنوان قصد دارد بیشتر از دیگر مجموعه بازی ساخته شده در دنیای ارباب حلقه‌ها؛ Shadow of Mordor اکشن محور باشد. در بازی مکانیزم انتخاب با هدف به چالش کشیدن شخصیت بازیکنان وجود دارد و در نهایت روی پایان بازی تاثیر خواهد گذاشت. آقای  مارک ویلکس؛ طراح بازی اینگونه سیستم انتخاب بازی را توصیف می‌کند:

ممکن است برای شما در هر چپتر دو، سه یا چهار کشمکش ذهنی به وجود آید چرا که هر چپتر به یک انتخاب نهایی منجر می‌شود و عنوان مثال اگر شما در طول بازی برای پاسخ به مقاصد Gollum تلاش کرده باشید در پایان بازی انتخاب Smégol دشوارتر از پیش خواهد بود.

همچنین از گفته سازندگان اینطور برمی‌آید که آن‌ها قصد ندارد چندان از ساخته پیتر جکسون و شخصیت‌ها خلق شده توسط او برای ساخت این بازی الهام بگیرند. آقای ماتیاس فیشر؛ کارگردان هنر بازی اینگونه توضیح می‌دهد:

تالکین در کتاب‌هایش چندان مرجعی برای شخصیت Gollum ارائه نمی‌دهد اما؛ اینطور که از تصویرسازی تالکین پیدا است او موجودی غول پیکر است. مانند هیولاها داستانی که از مرداب بیرون می‌آیند.

بازی Lord of the Rings Gollum، آخرین بازی Daedalic Entertainment که در دنیای ارباب حلقه‌ها جریان دارد نخواهد بود. به گفته مدیر عامل استودیو، آن‌ها قراردادی بسته‌اند که به آن‌‌ها اجازه ساخت دو الی سه بازی در دنیای ارباب حلقه‌‌ها را می‌دهد. بازی بعدی آن‌‌ها به احتمال قوی Gollum 2 نخواهد بود و به گفته سازندگان تجربه مانند تجربه بازی Gollum خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: