عملکرد-مالی-بازی-Pokemon-GO

بازی Pokemon GO سال گذشته بهترین عملکرد مالی خودش را داشته است

توسط بهنام میرزائی در ۲۰ دی ۱۳۹۸ , ۱۴:۲۸

عملکرد مالی بازی Pokemon GO در سال ۲۰۱۹ بهترین بوده است و این موضوع نشان دهنده زنده بودن این بازی موبایلی مجموعه است و احتمالا با انتشار محتواهای بیشتر هم چشم‌گیر‌تر خواهد بود. همراه با دنیای بازی باشید.

امروز اخبار بزرگی از پوکمون به گوش می‌رسد و شاید بتوان غیرمنتظره‌ترین آن را معرفی یک بسته الحاقی برای آخرین نسخه از سری اصلی مجموعه یعنی Sword and Shield دانست. اما این تنها خبر پیرامون مجموعه نیست و به‌نظر می‌رسد که بازی موبایل Pokemon GO هنوز هم زنده است و عملکرد خوبی از خود نشان می‌دهد.

طبق آخرین اخبار بازی، انتشار بازی Pokemon GO یک پدیده بزرگ در جهان بازی‌های موبایل بود و اگرچه به‌نظر می‌رسد که در سال‌های بعد با افت شدیدی روبرو شد، اما باید بدانید که بازی مثل همیشه فعال و موردعلاقه گیمرهای موبایل بوده و حداقل از دیدگاه درآمدی نکات قابل توجهی دارد. گزارش وبسایت Sensor Tower نشان می‌دهد که سال ۲۰۱۹ بهترین سال بازی‌ موبایل این مجموعه از دیدگاه مالی بوده است. امسال میزان درآمد بازی به ۸۹۴ میلیون دلار در سراسر جهان رسید که برای مقایسه می‌توان به ۸۳۲ میلیون دلاری اشاره کرد که بازی در زمان عرضه خودش در سال ۲۰۱۶ کسب کرده بود. شاید این رقم معمولی به‌نظر برسد، اما در نظر بگیرید که پرداخت‌های درون برنامه‌ای بازی Pokemon GO از آن زمان بسیار محدود شده است و مخصوصا در مقام مقایسه با سایر بازی‌های موبایل این محدودیت قابل توجه و باورنکردنی‌ای است. تصویری که در ادامه مشاهده می‌کنید، گزارشی از عملکرد مالی این بازی است و به‌وضوح می‌توان درخشان بودن سال ۲۰۱۹ برای این اثر پرطرفدار را مشاهده کرد. پیشی گرفتن سال ۲۰۱۹ از زمان عرضه بازی نکته جالب توجهی است که شاید هیچ منبعی نمی‌توانست آن را پیش‌بینی کند.

عملکرد-مالی-بازی-Pokemon-GO

بازی Pokemon GO هم‌اکنون روی تمام دستگاه‌های سازگار با اندروید و iOS در دسترس است. نظرات خود را در مورد عملکرد مالی بازی Pokemon GO با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: