تریلر-بازی-To-The-Moon-روی-سوئیچ

تماشا کنید: تریلر بازی To The Moon روی سوئیچ لحظات احساسی آن را نشان می‌دهد

توسط بهنام میرزائی در ۲۰ دی ۱۳۹۸ , ۱۳:۵۳

تریلر بازی To The Moon روی سوئیچ منتشر شده است و بازهم لحظات احساسی و عاطفی بازی بیش از هر چیز دیگری در آن دیده می‌شود و کمتر از یک هفته دیگر کاربران سوئیچ هم می‌توانند به جمع بازیکنان آن بپیوندند. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، می‌دانیم که استودیوی Freebird Games با همکاری Impostor Factory روی نسخه جدیدی از مجموعه To The Moon کار می‌کند. با این حال، بازیکنان پیش از تجربه آن باید سراغ اولین نسخه بازی که X.D. Network آن را ساخته بود بروند. در ادامه می‌توانید جدیدترین تریلر بازی را که به‌مناسب انتشار آن برای پلتفرم سوئیچ منتشر شده است، مشاهده کنید که نشان از بازسازی جذاب اثر کن آر گائو دارد:

بازی To The Moon داستان دکتر روزالن و دکتر واتس را روایت می‌کند که می‌خواهند روش جدیدی را ابداع کنند. این روش به افراد اجازه می‌دهد تا در ذهن خودشان زندگی را دوباره تجربه کنند و آرزوها و خاطرات خود را به‌صورت کامل مرور کنند. این روش تنها برای بیماران در حال مرگ کاربرد دارد و بنابراین وقتی که این دونفر ریسک انجام آزمایش روی شخصی به نام جانی را قبول کردند، متوجه شدند که او قصد سفر به ماه و تجربه سفری که بتواند آن را کشف کند، داشته است.

بازی به‌رغم داشتن گرافیک پیکسلی و عدم وجود هرنوع صحنه‌های اکشن جنگی، به‌خاطر داشتن داستان عاطفی و احساسی، موسیقی و شخصیتی پردازی عالی مورد توجه منتقدین قرار گرفته است. این بازی هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PC، iOS و اندروید در دسترس است و ۲۶ دی (۱۶ ژانویه) هم برای سوئیچ عرضه خواهد شد. جزئیات بیشتری از این بازی در آینده منتشر خواهد شد.

نظرات خود را در مورد تریلر بازی To The Moon روی سوئیچ با ما درمیان گذارید. فکر می‌کنید بازی چه عملکردی روی سوئیچ خواهد داشت. اگر از تجربه کنندگان بازی در پلتفرم‌های دیگر بوده‌اید، نظرات خود را با دیگر کاربران به اشتراک گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: