فروش-نینتندو-سوئیچ-در-فرانسه

فروش نینتندو سوئیچ در فرانسه به ۳.۳ میلیون واحد رسید

توسط بهنام میرزائی در ۲۰ دی ۱۳۹۸ , ۱۳:۲۷

فروش نینتندو سوئیچ در فرانسه همچنان آمارهای جذابی را ثبت می‌کند و گیمرهای فرانسوی نشان داده‌اند که بیش از هرچیزی عاشق سوئیچ‌هایشان هستند. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، شکی وجود ندارد که بعد از عرضه سوئیچ، طالع خوشبختی دوباره به نینتندو رو کرده است. اگر این روند با سرعت کنونی ادامه پیدا کند، آن‌ها شانس این را دارند که به رکورد فروش ۱۰۰ میلیون واحدی برسند و با توجه به نسخه جدیدی که احتمالا به‌زودی معرفی خواهد شد، این شانس به مراتب بالاتر هم می‌رود. ظاهرا هیچ کشوری همچون فرانسه نمی‌تواند این هدف نینتندو را تحقق بخشد و گیمرهای این کشور عاشق سوئیچ هستند.

طبق گزارش Lefigaro و آمار فروش کنسول ها، این کنسول تاکنون ۳ میلیون کپی در فرانسه به‌فروش رسانده است. سال ۲۰۱۹ هم از این نظر بهترین بوده است و با فروش ۱.۲۵ میلیون واحدی در کنار فروش ۱ میلیونی سال ۲۰۱۸ قرار می‌گیرد. طبق این تحقیقات، ظاهرا ۱۱ درصد از خانوارهای فرانسوی سوئیچ دارند که نسخه‌های مختلف هم جزء این آمار محسوب می‌شود. بنابراین با یک تقریب خوبی می‌توان گفت که ۳۰ درصد از این کاربران را زنان تشکیل می‌دهند.

چشمگیر بودن فروش نینتندو سوئیچ تنها به حوزه سخت‌افزاری خلاصه نمی‌شود. در سال ۲۰۱۹ بازی Pokémon Sword and Shield ۶۵۰ هزار کپی، Mario Kart 8 Deluxe ۵۰۲ هزار کپی و Luigi’s Mansion 3 ۳۹۲ هزار کپی به‌فروش رساند. حتی بازی Ring Fit هم توانست ۱۲۰ هزار کپی به‌فروش برساند که اگر عرضه و انتشار ان ادامه می‌یافت، بیشتر هم می‌شد.
فرانسه همواره کشور جذابی برای نینتندو بوده است، اما رونق فروش این کنسول هم نشان می‌دهد که سوئیچ چقدر برای این کمپانی سودآوری داشته است و گویا هیچ نشانه‌ای هم از کند شدن این روند دیده نمی‌شود.

نظرات خود را در مورد فروش نینتندو سوئیچ در فرانسه و آمار فروش بازی های آن با ما درمیان گذارید. به‌نظر شما نیتندو چه عملکردی در آینده با توجه به از راه رسیدن نسل نهم خواهد داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: