بازی جدید سازنده بازی SOMA

تیزر بازی جدید سازنده بازی Amnesia و SOMA منتشر شد

توسط محسن شجاعی در ۱۹ دی ۱۳۹۸ , ۱۷:۳۵

استودیو فریکشنال گیمز(Frictional Games)؛ سازنده بازی Amnesia و SOMA با نمایش تیزری عجیب و رمزآلود در وبسایتی که تازه در دسترس قرار گرفته، از بازی جدید خود رونمایی کرد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای گیم، در ادامه خبر با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو سوئدی مستقل فریکشنال گیمز(Frictional Games) از زمان شروع فعالیت خود تا کنون تاثیر بسزایی در ژانر وحشت داشته و نام خود را در میان توسعه دهندگان موفق این ژانر مطرح کرده‌است. ایجاد وحشت روانی و قرار دادن بازیکن در شرایطی که کاملا در برابر تهدیدات و نیروهای وحشتناک بی دفاع باشد، از ویژگی‌ها بارز بازی‌ها Frictional Games است. آن‌ها با توسعه عناوینی ویژه و خارج از کلاسیک‌ها ژانر وحشت به شدت در این سبک از بازی‌ها مطرح شده و حتی منبع الهام چندین بازی از استودیو‌ها دیگر نیز بوده‌اند.
حال آن‌ها با روشی خاص از بازی جدید خود رونمایی کرده‌اند.

بازی جدید سازنده بازی Amnesia و SOMA به کمک تیزری که توسط وبسایتی ناشناس که اکنون با نام nextfrictionalgame شناخته می‌شود معرفی شد. این تیزر یک ماهیت تپنده را نمایش می‌دهد و مسلما نمی‌توان اطلاعات چندانی را از آن استخراج کرد. شما می‌توانید تیزر منتشر شده را از اینجا بررسی کنید.

جدیدترین بازی استودیو فریکشنال گیمز عنوان SOMA بود که سال ۲۰۱۵ میلادی عرضه شد و نقدها مثبتی را از سوی منتقدین دریافت کرد، شما می‌توانید نقد وبررسی این عنوان را از اینجا مطالعه نمایید. سازندگان این استودیو از زمان تشکیل مشغول ساخت عناوینی در ژانر وحشت بوده‌اند و با توجه فضای حاکم بر تیزر احتمالا عنوان بعدی آن‌ها نیز در همین ژانر باشد اما؛ تا انتشار اطلاعات دقیق از سوی سازندگان نمی‌توان اظهار نظر دقیقی نمود.

نظر شما چیست؟ لطفا نظرات خود پیرامون این تیزر عجیب و خاص و سایر عناوین این استودیو را در بخش نظرات با دنیای بازی در میان بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: