سرویس گیم پس,سرویس گیم پس روی تمام پلتفرم های مایکروسافت

سرویس گیم پس روی تمام پلتفرم های مایکروسافت در دسترس خواهد بود

توسط محسن شجاعی در ۱۸ دی ۱۳۹۸ , ۱۸:۰۹

به گفته آقای بن دکر(Ben Decker)؛ سرپرست بخش بازایابی سرویس‌های گیمینگ مایکروسافت، سرویس گیم پس روی تمام پلتفرم های مایکروسافت که در آینده توسعه و عرضه شوند در دسترس خواهد بود و این سرویس محبوب یک تجربه صرفا آزمایشی نیست. برای اطلاع از جدیدترین اخبار صنعت گیم در ادامه خبر با دنیای بازی همراه باشید.

از سال ۲۰۱۷، زمانی که سرویس گیم توسط مایکروسافت در دسترس قرار گرفت به عنوان فصل جدیدی از حضور این کمپانی در صنعت گیم یاد می‌شود. این سرویس به عنوان نمادی از تحول اساسی سیاست‌های مایکروسافت در بازاریابی و همچنین تغییر نظر عموم درباره نحوه عرضه بازی‌های ویدیویی شناخته می‌شود. این سرویس سبب موفقیت آنی و گسترده مایکروسافت در رقابت با دو کمپانی ژاپنی سونی و نینتندو نیز شد.

طی مصاحبه‌ای با وبسایت The Washington Post، سرپرست بخش بازایابی سرویس‌های گیمینگ مایکروسافت؛ آقای بن دکر(Ben Decker) اعلام کرد سرویس گیم پس از مرحله تجربه آزمایشی برای کمپانی، مدت‌هاست که خارج شده‌است و آن‌ها در حال برنامه‌ریزی برای گسترش این سرویس در دراز مدت هستند. این گستردگی تا جایی ادامه خواهد یافت که سرویس گیم پس روی تمام پلتفرم های مایکروسافت که در آینده توسعه وعرضه شوند در دسترس خواهد بود. این پلتفرم‌ها شامل کنسول‌ها و سیستم عامل‌های میاکروسافت خواهد بود:

ما وعده دادیم که سرویس گیم پس برای نسل بعدی نیز در دسترس باشد. این [سرویس] یک تجربه آزمایشی صرفا برای نسل فعلی نیست.
مخاطبان ما می‌توانند روی حضور این سرویس در تمامی محصولاتی که ما در آینده معرفی می‌کنیم نیز حساب کنند.

سرویس گیم پس در سال ۲۰۱۹ میلادی روی پلتفرم PC نیز عرضه شد و همچنین روی کنسول نسل آینده مایکروسافت؛ Xbox Series X نیز در دسترس خواهد بود. طبق برنامه ریزی‌های مایکروسافت این سرویس در ماه‌ها آتی میزبان عناوین بزرگ و جریان اصلی زیادی خواهد بود. به تازگی بازی پرفروش GTA V نیز به بازی‌های این سرویس اضافه شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: