Death Stranding,کوجیما,نام اولیه بازی Death Stranding

نام اولیه بازی Death Stranding با توئیت کارگردان آن فاش شد

توسط محسن شجاعی در ۱۸ دی ۱۳۹۸ , ۲۲:۴۳

کارگردان مطرح صنعت گیم و خالق عنوان Death Stranding؛ هیدئو کوجیما با انتشار تصویری در صفحه رسمی توئیتر خود از نام اولیه بازی Death Stranding رونمایی کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار صنعت گیم، با دنیای بازی همراه باشید.

برای تمامی کسانی که هیدئو کوجیما را در شبکه‌ها اجتماعی دنبال می‌کنند، علاقه کوجیما به فعال بودن در این شبکه‌ها آشکار است. پست‌ها به اشتراک گذاشته شده توسط او معمولا جزئیات کوچکی از عناوین کارگردانی شده توسط او(اخیرا Death Stranding) را فاش می‌کند. دو ماه از زمان عرضه بازی Death Stranding می‌گذرد و خالق این بازی اخیرا در توئیتر اطلاعاتی از ایده‌های ساخت بازی که در سر او و تیم توسعه دهنده در ابتدا مراحل ساخت بازی قرار داشت، رونمایی کرده‌است.

به تازگی کوجیما بخشی از کانسپت آرت بازی در توئیتر به اشتراک گذاشته‌است. یک طرح اولیه که توسط سرپرست بخش هنری بازی؛ آقای  یوجی شینکاوا( Yoji Shinkawa) کشیده شده‌است. در این طرح یک سرباز مسلح با لباس نظامی دیده می‌شود. این طرح اولیه به شدت یادآور شخصیت‌هایی است که در نسخه نهایی Death Stranding دیده می‌شوند اما؛ نکته جالب ماجرا اینجاست که همانطور نوشته روی این طرح نشان می‌دهد نام اولیه بازی Death Stranding در مراحل پیش تولید  Dead Stranding بوده‌است که چندان مانند نام اصلی بازی با محتوای آن همخوانی ندارد.
کوجیما پس از نمایش تصویر در ادامه توضیحات آن اینگونه نوشت:

در [میان تصاویر] آیفونم پیدایش کردم؛ طرح اولیه که یوجی شینکاوا در روزها طراحی کانسپت DS کشیده. در آن برهه هیچ سناریو‌ای هنوز نگارش نشده بود، بنابراین من به او شفاهی توضیح دادم ظاهر مبارزان بازی به چه صورت خواهد بود. در آن دوران نام بازی Dead Stranding بود.pic.twitter.com/W2dxo4T4pT
— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) January 5, 2020

بازی Death Stranding هم اکنون برای PS4 در دسترس است. نسخه PC بازی تابستان عرضه خواهد شد.  این عنوان پس از عرضه با بازخورد نسبتا خوب منتقدین رو به رو شد و در میان نامزدان بهترین بازی سال ۲۰۱۹ قرار داشت.این بازی نمره بسیار خوب ۸.۵ را از دنیای بازی دریافت کرده‌است، شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را از اینجا مطالعه نمایید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: