هیدئو کوجیما, بازی جدید کوجیما پروداکشنز

تحقیقات برای توسعه بازی جدید کوجیما پروداکشنز آغاز شده‌است

توسط محسن شجاعی در ۱۸ دی ۱۳۹۸ , ۱۹:۲۱

بر اساس اطلاعاتی که کارگردان مطرح ژاپنی؛ هیدئو کوجیما در فضای مجازی به اشتراک گذاشته، وی مشغول مطالعه و تحقیق برای توسعه بازی جدید کوجیما پروداکشنز است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار صنعت گیم با دنیای بازی همراه باشید.

شاید نیازی به گفتن نباشد که میلیون‌ها نفر از مخاطبان صنعت گیم از هم اکنون منتظر محصول بعدی کارگردان محبوب؛ هیدئو کوجیما هستند. شاید فقط دو ماه  از عرضه جدیدترین محصول کویجما پروداکشنز؛ بازی تحسین شده Death Stranding بگذرد و همچنان تا عرضه نسخه PC بازی مدتی باقی مانده باشد اما؛ کوجیما به وضوح اعلام کرده که برنامه‌ای برای استراحت و لذت بردن از موفقیت‌هایش ندارد! وی از هم اکنون مشغول کار روی کانسبت بازی بعدی خود است.

به تازگی کوجیما در صحفه توئیتر رسمی خود توضیحات بیشتری پیرامون فعالیت‌ها خود برای توسعه بازی جدید کوجیما پروداکشنز ارائه داده‌است. وی می‌گوید مشغول مطالعه چندین کتاب با موضوعات مختلف است تا بتواند ایده‌ای برای پروژه بعدی خود بگیرد برخی از این کتاب‌ها داستانی و برخی دیگر غیر داستانی هستند. البته طبق گفته وی تا کنون ایده‌ای چندان جالبی به ذهنش خطور نکرده. در توئیت دیگری وی اعلام کرد تحقیقات و مطالعات وی نه تنها باعث شده‌اند که چندین ایده جدید پیدا کند؛ بلکه به او در خلق چندین کانسپت برای پروژه بعدی‌اش نیز کمک کرده‌اند:

الان مشغول مطالعه چندین کتاب هستم( این کتاب‌ها غیر داستانی و علم محور هستند) تا به من در خلق کانسپت‌ها جدید ایده بدهند اما؛ هیچ کدام از آن‌ها به اندازه کافی به نظرم جذاب نیامدند. فکر کنم به سراغ کتاب‌ها مورد علاقه خودم بروم
— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) January 5, 2020

به دنبال کتاب‌هایی می‌گردم که منابع من در خلق کانسپت‌ها جدید باشند اما؛ راستش احتمال اینکه پاسخ من در این کتاب‌ها باشد بسیار کم است.
مطمئنا بهترین راه تحقیق این است که خودم آن را آغاز کنم  البته بعد از اینکه توانسته‌ام دامنه تحقیقاتم را کاهش دهم. در ابتدا باید تجربه‌ خود را زیاد کنم.
— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) January 5, 2020

مطمئنا تا انتشار اطلاعات اساسی زمان زیادی باقی مانده و هنوز مشخص نیست بازی جدید کوجیما پروداکشنز دنباله‌ای برای دث استرندینگ، بازی در ژانری وحشت یا کلا عنوانی جدید باشد.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: