تاریخ عرضه بازی Lost Soul Aside

به گفته کارگردان تاریخ عرضه بازی Lost Soul Aside سال میلادی جاری خواهد بود

توسط محسن شجاعی در ۱۸ دی ۱۳۹۸ , ۱۸:۴۲

کارگردان و خالق بازی Lost Soul Aside؛ آقای ینگ بینگ(Yang Bing) امیدوار است روند توسعه بازی هر چه زودتر به اتمام رسد و تاریخ عرضه بازی Lost Soul Aside همین امسال باشد. برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای بازی، در ادامه خبر همراه دنیای بازی باشید.

تاریخ عرضه بازی Lost Soul Aside که به صورت انحصاری برای کنسول PS4 در دست توسعه است، در سالیان اخیر بارها با تاخیر مواجه شده‌است اما؛ ممکن است امسال ماجرا فرق کند. طبق گزارشی که از سوی Xinwen Zongheng منتشر شده، خالق بازی؛ آقای ینگ بینگ(Yang Bing) تمایل به عرضه بازی در سال ۲۰۲۰ میلادی دارد. وی همچنین امیدوار است بازی Lost Soul Aside در آینده بزرگ‌تر و عظیم‌تر شود. و این اتفاق با حضور بازی در نسل[ها] آینده محقق می‌شود:

تمایل من این است که تاریخ عرضه بازی Lost Soul Aside همین امسال باشد، ما تمام توان خود را برای توسعه بازی صرف می‌کنیم نه فقط به خاطر مخاطبانی که از ما حمایت می‌کنند؛ بلکه به خاطر سرمایه گذاران تا [با بازی ما] در بازایابی خود موفق‌تر باشند. در دراز مدت امیدوارم این آی‌پی بیش از پیش رشد کند. با کسب تجربه از توسعه این عنوان، امیدوارم تیم ما بتواند بازی نه فقط برای این نسل؛ بلکه برای نسل‌ها آینده نیز عرضه کند.

بازی Lost Soul Aside ابتدا به عنوانی آی‌پی اکشن محوری شناخته می‌شد که از مجموعه فاینال فانتزی الهام گرفته‌است. مناظر چشم نواز و مبارزات سریع بازی نقش مهمی در دیده شدن و مورد توجه قرار گرفتن این عنوان در میان جامعه گیم داشت. طولی نکشید که سونی این عنوان را به مالکیت خود درآورد و استودیو Ultizero Games به خالق این عنوان برای توسعه بازی اضافه شد.

با توجه به نزدیکی تاریخ عرضه کنسول‌های نسل آینده و تایید عرضه این بازی برای PS4، ممکن است توسعه دهندگان ناچار به تقطیع بازی شوند اما؛ تا زمان عرضه بازی نمی‌توان قضاوت کرد.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: