تعداد-مراحل-بازی-Super-Mario-Maker-2

تعداد مراحل بازی Super Mario Maker 2 به ده میلیون عدد رسید

توسط بهنام میرزائی در ۱۷ دی ۱۳۹۸ , ۱۴:۱۹

تعداد مراحل بازی Super Mario Maker 2 همین‌طور از زمان عرضه در حال افزایش است و به ده میلیون عدد رسیده است. به‌همین مناسبت آخرین بروزرسانی بازی ظرفیت هر بازیکن برای آپلود مراحل بیشتر را بالا می‌برد. همراه با دنیای بازی باشید.

بازی Super Mario Maker 2 ساخته نینتندو، همچنان به فتح قله‌های محبوبیت ادامه می‌دهد. طبق آخرین اخبار بازی، این کمپانی اخیرا اعلام کرده است که از زمان عرضه بازی، ۱۰ میلیون مرحله قابل بازی آپلود شده است. این عنوان انحصاری سوئیچ در ژوئن سال ۲۰۱۹ عرضه شد و در همان ماه اولیه ۴ میلیون مرحله برای آن ساخته شده بود.

حال به‌منظور قدردانی از این آمار درخشان و ایجاد خلاقیت بیشتر در بازیکنان، ظرفیت هر بازیکن برای آپلود مرحله به ۱۰۰ عدد افزایش پیدا کرده است. اگر شما هم جزء کسانی هستید که امکان تولید مراحل بیشتر با توجه به پر شدن ظرفیت خود ندارید، می‌توانید بازی را بروزرسانی کنید. در این بروزرسانی به‌عنوان یک آیتم به بازی اضافه شده است و شخصیت لینک (Link) بازی Legend of Zelda هم به‌عنوان یک کاراکتر قابل بازی به آن اضافه شده است. البته که این موارد باعث می‌شود که بازیکنان سراسر جهان بتوانند مراحل بیشتری را آپلود کنند.

نینتندو اخیرا اعلام کرده بود که پورت بازی‌های مهم روی سوئیچ ادامه خواهد داشت. Saber Interactive به‌همراه چند استودیوی دیگر اخیرا فعالیت‌های زیادی پیرامون نینتندو سوئیچ داشته است و ثابت کرده است که بازی‌های بزرگ و مهمی را می‌تواند برای سوئیچ پورت کند. این استودیو بازی‌هایی همچون ویچر ۳ (The Witcher 3)، ومپایر (Vampyr)، Call of Cthulhu و بسیاری از بازی‌های دیگر را برای سوئیچ پورت کرده است. همان‌طور که می‌توان حدس زد، کار این استودیو هنوز با سوئیچ تمام نشده است و گویا استودیو هنوز هم علاقه بسیاری برای کار روی این پلتفرم و عرضه بازی‌های مهم روی آن دارد.

نظرات خود را در مورد تعداد مراحل بازی Super Mario Maker 2 با ما درمیان گذارید. به‌نظر شما بهترین مراحل ساخته شده توسط بازیکنان کدام‌ها هستند و عملکرد کلی بازی را تا بدین جای کار چه‌طور ارزیابی می‌کنید. در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: