تاریخ-انتشار-بازی-Elden-Ring

ممکن است بازی Elden Ring تابستان سال آینده عرضه شود

توسط بهنام میرزائی در ۱۷ دی ۱۳۹۸ , ۰۹:۰۰

تاریخ انتشار بازی Elden Ring احتمالا توسط وبسایت توسعه دهنده آن فاش شده است و اگر حقیقت داشته باشد می‌توانیم اواخر بهار یا اوایل تابستان سال آینده منتظر تجربه جدیدی از استودیو فرام سافتور باشیم. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، به‌نظر می‌رسد که در سال ۲۰۲۰ دیگر شاهد کمبود بازی‌های بزرگ و شاخص نخواهیم بود. بدون شک یکی از این بازی‌های بزرگ و موردانتظار، Elden Ring ساخته استودیوی فرام سافتور است. ترکیب جذاب سبک دارک سولز با طرح داستانی از جرج آر آر مارتین و همچنین ارائه یک دنیای جهان‌باز که اولین تجربه این استودیو محسوب می‌شود، نشان می‌دهد که قرار است با یکی از موفق‌ترین آثار فرام سافتور روبرو باشیم.

همه چیز هیجان انگیز به‌نظر می‌رسد، هنوز زمان دقیقی برای انتشار بازی Elden Ring مشخص نشده است. این بازی برای اولین بار در مراسم E3 2019 معرفی شد و طی آن هیچ اشاره‌ای به تاریخ انتشار یا بازه حدودی آن نشد. البته به‌نظر می‌رسد که فرام سافتور به عمد اجازه فاش شدن اطلاعاتی در این رابطه را داده است. اخیرا توسعه دهنده بازی کارت مخصوص سال جدید را در وبسایت خودشان منتشر کرد، که در آن اشاره‌ای هم به بازی Elden Ring شده است و گویا بازی در ماه ژوئن (خرداد یا تیر) منتشر خواهد شد.

اگر این موضوع حقیقت داشته باشد، باید در آینده‌ای نه‌چندان دور منتظر ارائه جزئیات بیشتری از بازی باشیم. البته شاید این مورد تنها اشتباهی از جانب سایت توسعه دهنده باشد، چرا که تا رسیدن به این تاریخ مدت زمان زیادی نمانده است و استودیو باید طی این مدت اطلاعات بیشتری از بازی را به اشتراک گذاشته و حداقل اشاره‌ای هم به تاریخ انتشار آن می‌کرد. نظرات خود را در مورد احتمالات تاریخ انتشار بازی Elden Ring با ما درمیان گذارید. چه‌قدر به این بازی امیدوار هستید و فرام سافتور تا چه حد می‌تواند در ارائه یک بازی جهان‌ باز موفق عمل کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: