Wii U,پورت بازی های Wii U روی سوئیچ

شایعه – نینتندو مشغول پورت بازی های Wii U روی سوئیچ است

توسط محسن شجاعی در ۱۶ دی ۱۳۹۸ , ۲۳:۲۴

بر اساس شایعه جدیدی که مطرح شده‌است، نینتندو مشغول پورت بازی های Wii U روی سوئیچ است و انتظار می‌رود حداقل دو بازی از کنسول Wii U در سال ۲۰۲۰ میلادی برای نینتندو سوئیچ عرضه شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای بازی در ادامه خبر با دنیای بازی همراه باشید.

با فرا رسیدن سال جدید میلادی روند عرضه بازی‌های جریان اصلی و به اصطلاح AAA توسط نینتندو متوقف می‌شود. تنها بازی مهمی که توسط نینتندو برای عرضه روی سوئیچ در سال جدید میلادی تایید شده‌است، عنوان  Animal Crossing: New Horizons است. با توجه به رویه نینتندو طی سالیان اخیر، انتظار می‌رود این کمپانی ژاپنی با پورت بازی های Wii U روی سوئیچ اندکی جدول زمانی بازی‌های خود در سال ۲۰۲۰ را پر کند.

این شایعه توسط فردی به نام کاربری Emily Rogers که از افراد شاغل در نینتندو است و پیش از این اطلاعات درست زیادی را پیش از انتشار بازگو کرده بوده، مطرح شده‌است. وی در وبسایت ResetEra اعلام کرد نینتندو “حداقل دو عنوان از Wii U” را برای سوئیچ در سال جدید پورت می‌کند. وی ادامه داد:

چندان پیش بینی این دو عنوان سخت نیست، زیرا بازی‌های چندانی از Wii U برای پورت باقی نمانده‌است.

در سال میلادی گذشته نینتندو عرضه ریمستر دو عنوان Tokyo Mirage Sessions #FE Encoreو Xenoblade Chronicles – Definitive Edition برای سوئیچ در سال جاری را تایید کرده بود. با بررسی بازی‌های مطرح و جریان اصلی که برای Wii U عرضه شده‌اند می‌توان احتمال داد دو عنوانی که قرار است امسال پورت شوند از میان بازی‌های The Wonderful 101 ،Pikmin 3Super Mario 3D World ،Xenoblade Chronicles X و  The Wind Waker HD یا Twilight Princess HD باشند که تایید عرضه هر یکی از این عناوین می‌تواند باعث هایپ و شادمانی طرفداران سوئیچ شود.

راجرز همچنین اعلام که وی احتمال می‌دهد بازی Animal Crossing: New Horizons بزرگ‌ترین پروژه نینتندو در نیمه اول سال باشد و به احتمال قوی نینتندو در نیمه اول سال تمرکز خود را روی توسعه این عنوان و پورت بازی‌های Wii U  پیش از فرا رسیدن نیمه پایانی سال می‌گذارد و برای نیمه پایانی سال چندین بازی بزرگ جدید را معرفی می‌کند. این رویه شبیه به رویه دو سه سال اخیر نینتندو است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: