بازی های پر فروش, پرفروش ترین بازی ها سال 2019

پرفروش ترین بازی های سال ۲۰۱۹ در بریتانیا اعلام شد

توسط محسن شجاعی در ۱۶ دی ۱۳۹۸ , ۱۲:۵۵

بر اساس آمار منتشر شده از پرفروش ترین بازی های سال ۲۰۱۹ در بریتانیا، بازی‌ شبیه ساز محبوب کمپانی EA؛ FIFA 20 در رتبه اول پرفروش‌های نسخه فیزیکی قرار می‌گیرد و جایگاه دوم به بازی Call of Duty: Modern Warfare تعلق می‌گیرد که به تازگی از رکورد فروش یک میلیون نسخه عبور کرد. در ادامه خبر همراه دنیای بازی باشید.

سال گذشته میلادی به نسبت سال فوق العاده برای فروش فیزیکی بازی‌ها بود و این قاعده در کشور انگلستان نیز بر قرار بود. طبق آماری که وبسایت تحلیلی GamesIndustry.biz منتشر کرده‌است، آمار فروش فیزیکی بازی ها در سال ۲۰۱۹ در مقایسه با سال قبلی ۱۹.۸ درصد افزایش یافته‌است. موضوع قابل توجه‌تر در این نکته نهفته‌است که از سال ۲۰۱۲ تا کنون، این اولین باریست که آمار فروش فیزیکی بازی‌ها در مقایسه با سال‌های گذشته در بریتانیا افزایش یافته. طبق جدول پرفروش ترین بازی های سال ۲۰۱۹، شبیه ساز ورزشی کمپانی EA؛ FIFA 20 موفق به پیروزی و کسب رتبه اول در رقابت پر فروش‌ترین‌های فیزیکی شده‌است.

بازی فیفا ۲۰ یک و نیم میلیون نسخه در سال گذشته فروخته‌است که در مقایسه با نسخه قبلی فیفا؛ FIFA 19 در برهه زمانی یکسان چهار صد هزار نسخه کم‌تر است. در رتبه دوم بازی شوتر اول شخص اکتیویژن؛ Call of Duty: Modern Warfare قرار دارد که موفق به فروش ۱.۹۲ میلیون نسخه‌ای شده‌است. اختلاف آمار فروش میان رتبه دوم و سوم جدول پرفروش ترین بازی های سال ۲۰۱۹ کمی زیاد است چرا که بازی انحصاری کنسول نینتندو سوئیچ ؛Mario Kart 8: Deluxe تنها ۴۶۵,۰۶۲ نسخه به فروش رسیده‌است.

جایگاه چهارم این جدول در اختیار بازی دیگری از کمپانی EA است. عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order با فروش ۴۳۸,۴۶۵ نسخه در چایگاه چهارم جدول قرار دارد. بازی تحسین شده Red Dead Redemption 2  از کمپانی محبوب راک استار گیمز در جایگاه پنجم قرار دارد. فروش فیزیکی این بازی ۳۰۶,۳۹ نسخه بوده‌است.

در آماری که مدتی پیش از عناوین پرفروش ماه دسامبر ۲۰۱۹ در بریتانیا اعلام شد، کمی و بیش آمار اعلام شده با آمار سالانه تفاوتی نداشت و تنها جایگاه‌ها متفاوت بود.

در پایان شما را بررسی ۱۰ عنوان پر فروش سال ۲۰۱۹ میلادی در بریتانیا دعوت می‌کنیم:

  1. FIFA 20
  2. Call of Duty: Modern Warfare
  3. Mario Kart 8: Deluxe
  4. Star Wars Jedi: Fallen Order
  5. Red Dead Redemption 2
  6. FIFA 19
  7. Pokémon Sword
  8. Crash Team Racing Nitro-Fueled
  9. GTA V
  10. Tom Clancy’s The Division 2

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: