بازی سایلنت هیل,بازی جدید طراح بازی سایلنت هیل 2

بازی جدید طراح بازی سایلنت هیل در دست توسعه است

توسط محسن شجاعی در ۱۶ دی ۱۳۹۸ , ۲۲:۴۷

طراح هیولاها مجموعه سایلت هیل؛ آقای ماساهیرو ایتو(Masahiro Ito) در صحفه توئیتر خود خبر از حضور خود در “هسته اصلی” تیم توسعه دهنده عنوانی را داد که هنوز معرفی نشده‌است؛ بدین ترتیب انتظار چندین ساله علاقه‌مندان ژانر وحشت با خبر تایید در دست توسعه بودن بازی جدید طراح بازی سایلنت هیل برآورده شد. در ادامه خبر با دنیای بازی همراه باشید.

شاید در سالیان اخیر مجموعه سایلنت هیل چندان وضعیت مناسبی را تجربه نکند و بسیار از ریشه‌های خود دور شده باشد، بویژه پس از تعلیق ساخت عنوان سایلنت هیلز به کارگردانی کوجیما بسیاری از هواداران از موفقیت نسخه‌های آینده این مجموعه قطع امید کرده باشند اما؛ افرادی مستعدی نظیر ماساهیرو ایتو که در خلق این مجموعه نقش داشته‌اند همچنان مشغول خلق آی‌پی‌های جدید هستند.
آقای ایتو که به عنوان طراح هیولاها در نسخه‌های اول تا چهارم مجموعه سایلنت هیل در کونامی فعالیت داشته‌است در صفحه توئیتر خود اعلام کرد که مشغول توسعه عنوانی جدید است:

ایتو به عنوان بخشی از “هسته اصلی” تیم توسعه برای خلق این عنوان حضور دارد. وی می‌گوید نمی‌تواند اطلاعات چندانی از بازی را فاش کند و امیدوار است توسعه این عنوان با مشکل رو به رو و توسعه بازی تعلیق نشود. ایتو اخیرا به عنوان طراح هیولا‌ها در عنوانی با نام NightCry و به نویسندگی و کارگردانی آقای هیفومی کوتو(Hifumi Koto)؛ خالق مجموعه Clock Towerحضور داشته‌است.

 

به عنوان بخشی از هسته اصلی مشغول توسعه عنوان جدیدی هستم، امیدوار هستم [توسعه] این بازی لغو نشود.

درباره این [بازی] نمی‌توانم چیز زیادی بگویم.
—  January 4, 2020 Masahiro Ito

از دیگر بخش‌های کارنامه کاری آقای ایتو می‌توان به سرپرست طراحی شخصیت‌های بازی Metal Gear Survive اشاره کرد. تنها پرسشی که پیرامون این عنوان جدید باقی می‌ماند این است که وی در چه نقشی و به چه عنوانی در توسعه این بازی جدید نقش دارد. انتظار می‌رود در سال جدید میلادی شاهد انتشار اطلاعات بیشتری پیرامون بازی باشیم.

 

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: