پروژه-های-بعدی-استودیو-پلاتینیوم-گیمز

استودیو پلاتینیوم گیمز امسال خبرهای بزرگی برای طرفداران دارد

توسط بهنام میرزائی در ۱۴ دی ۱۳۹۸ , ۱۱:۱۴

پروژه های بعدی استودیو پلاتینیوم گیمز هنوز هم در حال توسعه است و گویا امسال سال شلوغی برای این استودیو ژاپنی خواهد بود و آن‌ها با سرعت بیشتری نسبت به توسعه بازی‌های برنامه‌ریزی شده پیش خواهند رفت. همراه با دنیای بازی باشید.

طبق آخرین اخبار بازی، استودیو PlatinumGames همواره روی پروژه‌های متعددی کار می‌کند و اغلب چندین بازی همزمان و قریب‌الوقوع در برنامه‌ریزی‌های خود دارد، اما گویا آینده بسیار بزرگ‌تر از آن‌چیزی که انتظار می‌رود برای این استودیوی ژاپنی پیش خواهد رفت. کنیچی ساتو رئیس استودیوی پلاتینوم به‌همین ترتیب این موضوع را تصدیق می‌کند.

ساتو اخیرا طی مصاحبه‌ای که با اینساید گیمز (Inside Games) داشته است گفت که، استودیوی امسال «خبرهای بزرگی» را به اشتراک خواهد گذاشت و احتمالا در هفته‌ها و ماه‌های بعدی شاهد شروع مرحله جدیدی برای پلاتینیوم گیمز خواهیم بود. آقای ساتو همچنین اشاره کرد که استودیو امسال با سرعت تمام پروژه‌های خود را عملی خواهد کرد.

استودیو PlatinumGames هم‌اکنون روی دو پروژه کار می‌کند که به‌طور عمومی فاش شده است. اولین گیم‌پلی بازی Babylon’s Fall اخیرا منتشر شده است، این در حالی است که ظاهرا توسعه بازی Bayonetta 3 هم به‌خوبی پیش می‌رود، اما هیچ‌کدام از این بازی‌ها هنوز تاریخ انتشار ندارند.

در عین حال، طبق گفته‌های خود استودیو، می‌دانیم که چندین بازی معرفی نشده‌ی دیگر هم در مرحله توسعه قرار دارد که یکی از آن‌ها «کاملا متفاوت از دیگر پروژه‌های این استودیو» خواهد بود و گویا «تاکنون چنین چیزی ساخته نشده است».

نظرات خود را در مورد پروژه های بعدی استودیو پلاتینیوم گیمز با ما درمیان گذارید. به‌نظر شما پروژه‌های معرفی نشده چه بازی‌هایی هستند و استودیو چه عملکردی در این سال شلوغ و مهم خودش خواهد داشت. از تجربه‌ بازی‌های قبلی این استودیو برای ما بگویید و عملکرد آن‌ها را در سال ۲۰۱۹ چه‌طور ارزیابی می‌کنید. آیا پلاتینیوم گیمز می‌تواند امسال خودش را به‌عنوان یکی از استودیوهای مهم بر سر زبان‌ها بیندازد؟ در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: