رکوردشکنی The Witcher 3: Wild Hunt

تعداد بازیکنان همزمان بازی The Witcher 3 در استیم از صدهزار عبور کرد

توسط محمد اسفندیار در ۱۴ دی ۱۳۹۸ , ۰۴:۲۷

تعداد بازیکنان همزمان بازی The Witcher 3 در استیم همین‌طور در حال افزایش است و به‌لطف پخش سریال شبکه نتفلیکس، حال چشمان بیشتری به‌سوی این بازی دوخته شده است. همراه با دنیای بازی باشید.

این عنوان که برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر شد توانست محبوبیت سری بازی‌های The Witcher را چندین برابر کند. به جرئت می‌توان گفت که The Witcher 3 یکی از بهترین بازی‌های ساخته شده در تاریخ بازی‌های ویدئویی است.

تقریبا همه‌ی ما بر این موضوع هم‌عقیده هستیم که بازی Witcher 3 شاهکاری بود که تا مدت‌ها مانندش را نخواهیم دید. همین موضوع می‌تواند دلیل بزرگی باشد که بازی‌بازان هر چند وقت یک بار به سراغ این عنوان بیایند تا دوباره بتوانند طعم شیرین یک بازی نقش‌آفرینی اصیل و خوش‌ساخت را بچشند.

به‌تازگی سریال The Witcher از پلتفرم نتفلیکس (Netflix) پخش شده و توانسته نظر مثبت تعداد زیادی از طرفدران سری کتاب‌ها و بازی‌های The Witcher را به خود جلب کند. این سریال که با الهام از کتاب‌های نویسنده‌ی لهستانی؛ یعنی آقای آندره ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski)، ساخته شده به‌تازگی برای فصل دوم نیز تمدید شده است.

به نظر می‌رسد که انتشار این سریال بر محبوبیت بیشتر بازی The Witcher 3: Wild Hunt نیز تاثیر گذاشته است و این آمار تعداد بازی‌بازان همزمان این عنوان است که از رکورد زدن دست برنمی‌دارد! چند روز گذشته و در اواخر سال ۲۰۱۹ خبری منتشر شده بود مبنی بر این که تعداد بازی‌بازان این بازی به عدد ۹۴ هزار و ۶۰۱ نفر رسیده است

حال با گذشت تنها چند روز آمار جدیدی از تعداد بازی‌بازان همزمان بازی منتشر شده که نشان می‌دهد محبوبیت این عنوان پایانی ندارد. با آغاز سال ۲۰۲۰ و در روز ۱ ژانویه (۱۱ دی) تعداد بازی‌بازان همزمان عنوان The Witcher 3: Wild Hunt به عدد ۱۰۱ هزار و ۹۳۰ نفر رسیده که در نوع خود رکورد خارق‌العاده‌ای محسوب می‌شود.

با توجه به این که این آمار تنها مربوط به بازی‌بازان نسخه‌ی استیم بازی است و با در نظر گرفتن این نکته که The Witcher 3 بر روی سایر کنسول‌ها و فروشگاه‌ها نیز در دسترس قرار دارد واضح است که رقم کلی تعداد بازی‌بازان این عنوان چیزی بسیار بیشتر از ۱۰۰ هزار نفر است.

شما می‌توانید نقد و بررسی بازی اصلی و تمام اخبار و نقد تمام بسته‌های الحاقی را در این نشانی،مطالعه کنید . نظرات خود را در مورد تعداد بازیکنان همزمان بازی The Witcher 3 با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: