تماشا کنید:جدیدترین تریلر بازی Path of Exile به‌مرور خاطرات سال گذشته می‌پردازد

توسط محسن شجاعی در ۱۴ دی ۱۳۹۸ , ۱۸:۴۴

در جدیدترین تریلر بازی Path of Exile که به تازگی توسط گریندینگ گیر گیمز(Grinding Gear Games) منتشر شده، شاهد بازگشت و بررسی مجدد معرفی‌ها و لیگ‌های پیشین مجموعه هستیم. برای تماشا و بررسی جدیدترین تریلر‌های دنیای گیم، در ادامه این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو گریندینگ گیر گیمز(Grinding Gear Games) لحظات به یاد ماندنی‌ای را با بازی Path of Exile در سال گذشته میلادی رقم زد. علی رغم اینکه در ابتدا ۲۰۱۹ شروع متزلزلی را با لیگ چالشی سینتسز (Synthesis League) تجربه کرد اما؛ در ادامه با اعمال تغییراتی اساسی در لیگ لژیون(Legion) نظر مخاطبان را مجددا به خود جلب کرد. از جمله این تغییرات می‌توان به احیای مجدد مبارزات رو در رو اشاره کرد. گریندینگ گیر گیمز  در ادامه و با معرفی لیگ بلایت(Blight League) و ساز و کار منحصر به فرد دفاع برج‌ها(towers) باز هم به شمار مخاطبان بازی افزود.

در تریلر جدید بازی Path of Exile سازندگان نگاهی مجدد به معرفی‌های محبوب سال گذشته بازی که در مراسم اکسایل کان(ExileCon) انجام شد نیز داشته‌اند. این معرفی‌ها شامل نسخه دوم بازی  Path of Exile، چند بسته الحاقی رایگان برای نسخه اصلی که چند حرکت جدید به بازی می‌افزود و نسخه موبایل Path of Exile اشاره کرد. طی همین مراسم از لیگ جدید بازی با نام متامورف(Metamorph League) و بسته الحاقی تصرف اطلس(Conquerors of the Atlas) رونمایی شد.

با توجه به اینکه در سال جدید میلادی شاهد انتشار بازی نقش آفرینی مورد انتظار دیابلو ۴ خواهیم بود، انتظار می‌رود سال جدید میلادی سال بزرگ برای بازی Path of Exile، حتی بزرگ‌تر از سال ۲۰۱۹ باشد. امسال نسخه دوم بازی وارد فاز بتا خود می‌شود و لیگ‌ها، چالش‌ها و بسته‌های توسعه دهنده بیشتری برای بازی در امسال عرضه خواهد شد.
طبق اعلام سازندگان به زودی شاهد معرفی و نشر اطلاعات بیشتر از بروز رسانی‌های بازی و نسخه دوم بازی خواهیم بود.

در پایان شما را به تماشای جدیدترین تریلر بازی Path of Exile  دعوت می‌کنیم:

 

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: