تراویس نایت از کارگردانی فیلم Uncharted انصراف داد

تراویس نایت از کارگردانی فیلم Uncharted کناره گیری کرد

توسط سپهر گلمکانی در ۱۲ دی ۱۳۹۸ , ۲۲:۰۰

طبق خبرهای منتشر شده، «تراویس نایت» (Travis Knight) کارگردان فیلم Bumblebee از کارگردانی فیلم «آنچارتد» (Uncahrted) کناره گیری کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

بی شک پروژه سینمایی Uncharted یکی از طولانی‌ترین پروژه‌های سینمایی دهه اخیر است که به دلیل کیفیت نامطلوب فیلم نامه و اختلافات بین «سونی پیکچرز» (Sony Pictures) و عوامل سازنده بارها با تاخیرهای متعدد روبرو می‌شد تا اینکه سونی در اواسط سال گذشته، دو بازیگر نامدار سینما یعنی «تام هالند» (Tom Holland) و «مارک والبرگ» (Mark Wahlberg) را به تیم بازیگری فیلم اضافه کرد تا امید طرفداران برای ساخت فیلم دوباره زنده شود. سونی بخش ویژه‌ای را برای تولید فیلم آنچارتد افتتاح و تراویس نایت را هم به عنوان کارگردان فیلم به پروژه اضافه کرد. متاسفانه طبق خبرهای منتشر شده در رسانه‌های خبری، به نظر می‌رسد که فیلم Uncharted دوباره با یک مانع بزرگ دیگر برای ساخت روبرو شده است.

بنابر گزارش خبرگزاری «ددلاین» (Deadline)، تراویس نایت از تیم تولید فیلم آنچارتد جدا خواهد شد. او ششمین کارگردان از لیست بلند بالا سونی برای ساخت فیلم Uncharted بود که از کارگردانی این اثر طلسم شده انصراف می‌دهد. پیش از آن «دیوید.او.راسل» (David.O.Russell)، «شان لوی» (Shawn Levy)، «سث گوردن» (Seth Gordon)، «دن ترچتنبرگ» (Dan Trachtenberg) و «نیل برگر» (Neil Berger) فیلم سازهایی بودند که به ترتیب از ساخت فیلم آنچارتد منصرف شدند. به نظر می‌رسد که تقسیم کار تراویس نایت با تیم «پلی استیشن پروداکشن» (Playstation Production) نسبت به دفعات قبل صمیمانه‌تر باشد.

به گفته‌ی ددلاین، مشکل زمان بندی اصلیترین دلیل کناره گیری تراویس نایت از پروژه Uncharted است. البته قابل ذکر است که تام هالند هم درگیر ساخت قسمت سوم فیلم اسپایدرمن در «دنیای سینمایی مارول» (Marvel Cinematic Universe) پس از همکاری دوباره سونی با دیزنی است. ددلاین همچنین تأیید می‌کند که با وجود کناره گیری تراویس نایت از پروژه Uncharted ، هالند و والبرگ و تیم نویسندگان مشتاق همکاری در ساخت فیلم هستند.

باید منتظر بمانیم و ببنیم که آیا سونی برای نجات پروژه سینمایی Uncharted به دنبال کارگردان جدید خواهد رفت یا خیر. سری بازی‌های آنچارتد یکی از تحسین برانگیزترین و معروف‌ترین انحصاری شرکت سونی تلقی می‌شود که آخرین نسخه آن در سال ۲۰۱۶ برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: