تماشا کنید: نخستین تریلر فیلم A Quiet Place Part II منتشر شد

تماشا کنید: نخستین تریلر فیلم A Quiet Place Part II منتشر شد

توسط سپهر گلمکانی در ۱۲ دی ۱۳۹۸ , ۱۳:۵۰

انتظارها به پایان رسید! نخستین تریلر از فیلم مهیج ترسناک «مکان ساکت قسمت دوم» (A Quiet Place Part II) ساخته ی جان کرازینسکی منتشر شد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، همراه دنیای بازی باشید.

«جان کرازینسکی» (John Krasinski) با ساخت و انتشار فیلم «مکان ساکت» (A Quiet Place) در سال ۲۰۱۸، حرکتی استادانه در ژانر وحشت انجام داد و طرفداران برای تماشای دنباله داستان فیلم لحظه شماری نیز می‌کنند. کرازینسکی مدام شبکه اجتماعی خود را با انتشار مراحل تولید فیلم A Quiet Place Part II بروز رسانی می‌کند. او اخیراً اطلاعات و تصاویری از پشت صحنه ساخت فیلم منتشر کرد که طرفداران را اتفاقات بزرگ و شوکه آوری که قرار است در این فیلم رخ بدهد آگاه سازد. به عنوان نمونه جان کرازینسکی خبر زمان انتشار نخستین تریلر فیلم را در توییتر خود منتشر کرد و در پایین توییت خود، عبارت «وقتی مسیر به پایان می‌رسد» (When The Path Ends) و تاریخ انتشار فیلم را ذکر کرد.

توییت انتشار تریلر فیلم A Quiet Place Part II

انتشار نخستین تریلر فیلم A Quiet Place Part II می‌تواند حکم یک هدیه سال نو از طرف کرازینسکی برای طرفداران این فیلم باشد.

همان طور که طرفداران مطلع هستند فیلم اول با جان فشانی شخصیت کرازینسکی و یافتن یک سلاح اسرار آمیز برای نابودی موجودات فرازمینی حساس به صورت توسط «اِوِلین» (Evelyn) (با بازی امیلی بلانت) به پایان رسید اکنون، قهرمان داستان اولین است که علاوه بر مراقبت از فرزندان خود، باید به سلاح اسرار آمیز کشنده دست پیدا کند تا جهان ویران شده را به حالت عادی بازگرداند.

در نخستین تصاویر منتشر شده از فیلم A Quiet Place Part II خانواده ابوت را مشاهده کردیم که در محیط گسترده‌تر در حال حرکت بودند و به نظر می‌رسد که قرار است آن‌ها با خطرات به مراتب بزرگی‌تری مواجه شوند. در تیزر منتشر شده هم اشاره به سکانس افتتاحیه فیلم دارد که خانواده ابوت برای جلوگیری از ایجاد صدا، پابرهنه در ریل پوشانده شده از شن قدم برمی دارند. حضور نوزاد تازه متولد شده Evelyn که بخش اوج فیلم نخست محسوب می‌شد، می‌تواند هیجان و وحشت را برای قسمت دوم چند برابر کند.

در سیناپس منتشر شده فیلم مکان ساکت دو اشاره شده است:

 اکنون خانواده ابوت باید با وحشت دنیای خارج خود مواجه شوند زیرا برای بقا باید در سکوت به مبارزه بپردازند. جسارت آن‌ها برای ورود به دنیای ناشناخته، آن‌ها را متوجه می‌سازد که موجوداتی که با صدای قربانیان به تکاپو می‌افتند، تنها تهدیداتی نیستند که خانواده ابوت را فراتر از مسیرهای پوشانده شده با شن و ماسه تهدید می‌کند.

فیلم A Quiet Place Part II در تاریخ ۱۸ مارس ۲۰۲۰ (مصادف با ۲۸ اسفند ۱۳۹۸) در سینماها اکران می‌شود.

در پایین صفحه شما را به تماشای نخستین تریلر فیلم دعوت می‌کنیم:

 

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: