درآمد بازی Superhot VR

درآمد بازی Superhot VR تنها پس از یک هفته به دو میلیون دلار رسید

توسط محسن شجاعی در ۱۱ دی ۱۳۹۸ , ۲۱:۴۵

طبق جدیدترین اخبار دنیای گیم، درآمد بازی Superhot VR تنها پس از گذشت یک هفته به دو میلیون دلار رسید. با این احتساب کاربران واقعیت مجازی در سال جدید میلادی باید جدی‌تر از همیشه مورد توجه واقع شوند. در ادامه خبر با دنیای بازی همراه باشید.

محبوبیت و میزان فراگیری تکنولوژی واقعیت مجازی در میان مخاطبین صنعت گیم مقدار با چالش رو به رو است اما؛ این بدین معنی نیست که این بخش از صنعت گیم هیچ سود دهی ندارد و برخی از توسعه دهندگان به خوبی توانسته‌اند در این بخش برای خود درآمد زایی کنند. این یکی از این توسعه دهندگان استودیو سوپر هات تیم(Superhot Team) است که توانسته با عرضه نسخه واقعیت مجازی بازی Superhot به درآمد خوبی دست پیدا کند. طبق صحبت‌های مشاور بخش واقعیت مجازی استودیو؛ آقای کالوم آندروود(Callum Underwood) که کارگردان بازی‌های واقعیت مجازی سوپر هات تیم نیز هست. درآمد بازی Superhot VR  تنها با گذشت یک هفته به بیش از دو میلیون دلار رسیده‌است.
وی اینگونه این خبر را در صفحه توئیتر خود اعلام کرد:

بازی SUPERHOT VR به فروش بیش از دو میلیون دلاری در هفت روز گذسته روی همه پلتفرم‌ها دست یافته‌است. از همه بازی بازان ممنونیم!
_کالوم آندروود(@DevRelCallum)

با در نظر گرفتن آمار فروش بازی روی پلتفرم‌های مختلف، کاربران PlayStation VR هم چنان دسته کوچکی را تشکیل می‌دهند اما؛ طبق تحلیل وبسایت تحلیلی IndieBI افزایش این گروه از جامعه گیمینگ “اجتناب ناپذیر” است. به طور کلی این میزان درآمد برای عنوانی که در دسامبر سال ۲۰۱۶ میلادی عرضه شده، بسیار چشمگیر است:

این نکته را بگویم که مخاطبین PSVR همچنان بخش کوچکی را شامل می‌شوند و ما آمار دقیق را تا پایان سال دیگر بررسی نخواهیم کرد. اما تحلیلگر فروش ما از موفقیت این پلتفرم مطمئن است!
_کالوم آندروود(@DevRelCallum)

خبر خوب دیگر برای طرفداران واقعیت مجازی اینکه عنوانی در دنیای هف لایف با نام Half-Life: Alyx، اسفندماه سال جاری(مارس ۲۰۲۰) عرضه خواهد شد. بازی یاد شده برای صاحبان ولو ایندکس(Valve Index) به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

شما چه فکر می‌کنید؟ آیا این رویدادها نشانه‌ای از فراگیرتر شدن این تکنولوژی دارد؟ آیا شاهد پشتیبانی قوی‌تر از سوی سونی و ولو خواهیم بود؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: