آمار فروش بازی Untitled Goose Game

آمار فروش بازی Untitled Goose Game به بیش از یک میلیون نسخه رسید

توسط محسن شجاعی در ۱۱ دی ۱۳۹۸ , ۲۱:۰۰

جدیدترین ساخته استودیو مستقل هاوس هاوس(House House)، عملکرد بسیار قابل قبول را پس از گذشت سه ماه از خود به ثبت رسانده و بدین ترتیب در پایان سال ۲۰۱۹ میلادی، آمار فروش بازی Untitled Goose Game به بیش از یک میلیون نسخه رسید. با دنیای بازی همراه باشید.

آخرین ساخته استودیو هاوس هاوس؛ بازی Untitled Goose Game از زمان عرضه آمار بسیار خوبی را از خود به جا گذاشته و در سه ماه گذشته مسیر تبدیل شدن از یک بازی قابل قبول از استودیو‌ای مستقل به عنوانی مطرح در میان بازی‌های عرضه شده در سال ۲۰۱۹ میلادی را به خوبی پیموده‌است.
این عنوان در مراسم Game Awards 2019 نقش عظیمی را ایفا کرد و بخش حضور این عنوان در مراسم یکی از به یاد ماندنی‌ترین بخش‌های مراسم امسال بود. درکنار کسب شهرت و مطرح شدن در میان مخاطبین صنعت گیم، این بازی در نظر فروش نیز آمار بسیار خیره کننده‌ای به جا گذاشته‌است.

طبق اخبار منتشر شده از طریق صفحه توئیتر سرپرست مالی کمپانی پنیک(Panic)؛ ناشر بازی Untitled Goose Game، این عنوان توانسته به آمار فروش یک میلیون نسخه‌ای دست یابد:

به نظر غیر ممکن می‌آید اما هفته گذشته و پس از گذشت سه ماه از عرضه بازی Untitled Goose Game، این بازی بیش از یک میلیون نسخه فروخت.
از صمیم قلب ابراز می‌کنیم: ممنون از اینکه بازی ما را تجربه کردید!

وی پس از اعلام این خبر ادامه داد:

بازخورد مخاطبین نسبت به این عنوان فراتر از حد تصور ما بود. فن آرت‌های ساخته شده، میم‌‌ها(memes) طراحی شده، تابلوهای راهپیمایی! حضور عروسک ماپت‌ها(Muppets). این اتفاق‌ها تنها یک بار در زندگی رخ می‌دهد! امیدواریم توانسته باشیم اندکی شادی به زندگی‌هایتان بیفزاییم، شما که برای ما این کار را کرده‌اید و ما هیچ وقت محبتتان را فراموش نمی‌کنیم.

عنوان Untitled Goose Game  در محیط سندباکس جریان دارد که از گیمپلی‌ای به شدت ساده بهره می‌برد اما؛ وظیفه بازی‌باز به هیچ عنوان ساده نیست. شما در این بازی در نقش یک غاز می‌گیرید که باید خرابکاری کنید و برای روستاییان دردسر ایجاد کنید. از دزدیدن عینک یک نفر گرفته تا ریختن ابزار آلات و وسایل مردم درون رود.

این بازی در حال حاضر برای پلتفرم‌های Xbox One،PS4،PC و نینتندو سوئیچ در دسترس است. این عنوان همچنین از طریق سرویس Xbox Game Pass نیز قابل بازی است.
علی رغم اینکه این عنوان اکنون در انحصار فروشگاه اپیک استور است اما تا پایان سال جاری میلادی به فروشگاه استیم نیز راه خواهد یافت.

شما درباره آمار فروش بازی Untitled Goose Game چه فکر می‌کنید؟ آیا این بازی توانسته نظر شما را به خود جلب کند؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: