پورت-بازی-ها-روی-نینتندو-سوئیچ

پورت بازی ها روی نینتندو سوئیچ طبق گفته Saber Interactive ادامه خواهد داشت

توسط بهنام میرزائی در ۹ دی ۱۳۹۸ , ۱۶:۴۵

مدیر ارشد Saber Interactive که سابقه پورت بازی The Witcher 3 روی نینتندو سوئیچ را دارد، اعلام کرد که آن‌ها همچنان با قدرت به پورت بازی ها روی نینتندو سوئیچ ادامه خواهند داد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، Saber Interactive به‌همراه چند استودیوی دیگر اخیرا فعالیت‌های زیادی پیرامون نینتندو سوئیچ داشته است و ثابت کرده است که بازی‌های بزرگ و مهمی را می‌تواند برای سوئیچ پورت کند. این استودیو بازی‌هایی همچون ویچر ۳ (The Witcher 3)، ومپایر (Vampyr)، Call of Cthulhu و بسیاری از بازی‌های دیگر را برای سوئیچ پورت کرده است. همان‌طور که می‌توان حدس زد، کار این استودیو هنوز با سوئیچ تمام نشده است و گویا استودیو هنوز هم علاقه بسیاری برای کار روی این پلتفرم و عرضه بازی‌های مهم روی آن دارد.

تیم ویلیتس مدیر ارشد و خلاق Saber Interactiv که سابقا برای id Software هم کار کرده است، طی گفتگویی با Gamereactor گفته است که آن‌ها هنوز آمادگی لازم برای اعلام چیزی را دارند، اما استودیو در حال کار روی بازی‌های جدیدی برای نینتندو سوئیچ است. ضمن اینکه یک‌بار دیگر از علاقه استودیو برای کار با سوئیچ گفت:

من در حال حاضر نمی‌توانیم چیزی را اعلام کنم، اما ما پلتفرم سوئیچ را دوست داریم و قصد داریم که بازی‌های جدیدی را برای سوئیچ بسازیم. البته در حال حاضر نمی‌توان آن‌ها را اعلام کنم.

باتوجه به اینکه پورت‌های قبلی این استودیو مخصوصا The Witcher 3 بسیار عالی بوده‌اند، بسیاری از بازیکنان منتظر رونمایی از بازی بعدی‌ای که می‌خواهند پورت کنند، هستند. می‌توان امیدوار بود که به‌زودی اطلاعات جدیدی از این بازی داشته باشیم.

نظرات خود را در مورد پورت بازی ها روی نینتندو سوئیچ با میان گذارید. دوست دارید چه بازی‌هایی روی سوئیچ پورت شوند. آیا از بازی‌های قبلی این استودیو رضایت داشته‌اید. در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید و بگویید که کیفیت بازی‌هایی که روی نینتندو سوئیچ عرضه شده‌اند را چطور ارزیابی می‌کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: