توسعه-بازی-Bayonetta-3

توسعه بازی Bayonetta 3 طبق گفته تهیه کننده آن به‌خوبی پیش می‌رود

توسط بهنام میرزائی در ۹ دی ۱۳۹۸ , ۱۳:۲۵

توسعه بازی Bayonetta 3 طبق اظهار نظر کوتاه هیدکی کامیا تهیه کننده بازی به‌خوبی پیش می‌رود و انتظار می‌رود که نینتندو به‌زودی تریلر جدیدی از بازی را منتشر کند. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، از زمانی که بازی بایونتا ۳ (Bayonetta 3) در مراسم The Game Awards 2017 معرفی شده، خبرهای کوچکی از آن مخابره شده است. هنوز چیز زیادی از این عنوان اکشن نمی‌دانیم و خبر زیادی به جز تائید استودیوی PlatinumGames مبنی بر اینکه توسعه این پروژه به خوبی پیش‌ می‌رود، ارائه نمی‌شود. موردی که دوباره بعد از مدتی توسط این استودیو ارائه شده است.

هیدکی کامیا از پلاتینوم گیمز، کسی که به‌عنوان تهیه کننده در بازی بایونتا ۳ مشغول است، اخیرا در پاسخ پرسشی که در توئیتر از وی شده است مبنی بر این که آیا به‌زودی بروزرسانی جدیدی در مورد وضعیت این بازی خواهیم داشت، اینطور گفته است که: «توسعه بازی به‌خوبی پیش می‌رود».

این پاسخ اطلاعات زیادی به ما نمی‌دهد، اما با توجه به ارتباط محکم پلاتینوم گیمز با بایونتا ۳، طرفداران می‌توانند امیدوار باشند. البته هنوز هم انتظار می‌رود که نینتندو زودتر از موعد حداقل تریلر جدیدی از بازی را به‌نمایش گذارد. در طی اجرای زنده مراسم The Game Awards اعلام شد بازی بایونتا ۳ برای کنسول نینتندو سوییچ در دست توسعه قرار دارد و فعلا تاریخ انتشار مشخصی ندارد. این خبر برای طرفداران قطعا موجب دلگرمی است که عنوان جدیدی از این مجموعه در دست توسعه است. با اینکه هنوز هیچگونه خبری مبنی بر زمان انتشار بازی Bayonetta 3 و دیگر بازی های این استودیو نیست اما می‌توانیم امیدوار باشیم که به لطف فروش خوب بازی Nier: Automata در آینده شاهد انتشار عنوان های بسیار خوبی از سوی استودیو PlatinumGames خواهیم بود.

بازی Bayonetta 3 در تاریخ نامشخصی به‌صورت انحصاری برای نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد. نظرات خود را در مورد روند توسعه بازی Bayonetta 3 با ما درمیان گذارید. فکر می‌کنید بازی چه عملکردی خواهد داشت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: