تم-رایگان-بازی-Ghost-of-Tsushima

تم رایگان بازی Ghost of Tsushima تا پایان ژانویه در دسترس قرار گرفت

توسط بهنام میرزائی در ۹ دی ۱۳۹۸ , ۱۱:۳۹

تم رایگان بازی Ghost of Tsushima برای طرفداران این بازی عرضه شده است و می‌توانید روی تمامی رجیون‌ها تا ۱۱ بهمن دریافت کنید. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، برخی از بازیکنان از نمایش بازی Ghost of Tsushima در Game Awards امسال ناامید شدند. اگرچه بازی پیش نمایش شرورانه‌ای داشت و مشخص شد که بازی سال آینده عرضه خواهد شد، اما طرفداران نتوانستند چیز زیادی از گیم‌پلی بازی را مشاهده ببینند. با فوتاژهای کوتاهی که از بازی بعدی ساکر پانچ (Sucker Punch) دیدیم، تاحدودی مبهم به‌نظر می‌رسد. خب، حتی اگر تاکنون چیز زیادی از بازی نمی‌دانیم، اما حداقل یک تم جدید براساس این بازی ارائه شده است که می‌توانند به‌رایگان دریافت کنید.

همان‌طور که از طریق توئیتر رسمی این بازی اعلام شده است، یک تم پویا برای بازی عرضه شده است که می‌توانید در رجیون‌های مختلف دریافت کنید. هر رجیون کد مخصوصی دارد که می‌توانید در ادامه مشاهده کنید. شاید به‌اندازه اینکه تم را در خود بازی دریافت کنید، جالب نباشد، اما تم جذاب و خوبی است:

Americas: BEFB-AMNR-R4F6

Europe/AU/NZ/Russia/Middle East/Africa/India: 38BE-G6N8-L93A

Japan: N4TK-59NH-2LH3

Korea: EM56-NTNC-EHX8

Rest of Asia: DHLN-HANF-F6LH

تم-رایگان-بازی-Ghost-of-Tsushima

بازی Ghost of Tsushima تابستان سال آینده به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد و وعده و وعیدها نشان از بزرگ‌ترین بازی ساکر پانچ می‌دهد. کاربران تا ۱۱ بهمن (۳۱ ژانویه) می‌توانند این تیم رایگان را روی تمام رجیون‌ها دریافت کنند. خشونت و توانایی بالای سامورایی Jin Sakai در جدیدترین تریلر بازی Ghost of Tsushima استودیو ساکر پانج به نهایت حد خود می‌رسد. مبارزات این عنوان ترکیبی از مخفی کاری (stealth)، اکشن، استفاده از مواد منفجره و پلتفورمینگ منحصر به خود است.

نظرات خود را در مورد تم رایگان بازی Ghost of Tsushima با ما درمیان گذارید. فکر می‌کنید بازی چه عملکردی به‌عنوان یکی از انحصاری‌های مورد انتظار سونی خواهد داشت. در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: