فروش-دیجیتالی-بازی-Death-Stranding

فروش دیجیتالی بازی Death Stranding در ژاپن بسیار عالی بوده است

توسط بهنام میرزائی در ۹ دی ۱۳۹۸ , ۱۸:۰۲

فروش دیجیتالی بازی Death Stranding حدود یک سوم از کل میزان فروش آن در ژاپن را شامل می‌شود که با توجه خاصیت این بازار، بسیار عالی به‌نظر می‌رسد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، لارغم استقبال ضد و نقیضی که منتقدین و مخاطبین از بازی Death Stranding به‌عمل آوردند، این اثر از زمان انتشار توانسته است فروش خوبی را تجربه کند. این بازی بعد از Days Gone در رتبه دوم بزرگ‌ترین آی پی پرفروش امسال در بریتانیا محسوب می‌شود. در حالی که بازی در سه روز اول انتشار در ژاپن توانست ۱۸۵ هزار و ۹۰۹ واحد بفروشد. جای تعجب هم نیست که علاوه بر این، بازی فروش دیجیتالی خوبی را در ژاپن تجربه کرده است. مخصوصا اینکه این بازار همیشه ذائقه متفاوتی نسبت به بازار آمریکا و جهان داشته است.

در آخرین شماره از مجله Famitsu می‌خوانیم که بازی Death Stranding ۱۰۹ هزار ۳۷۵ واحد از طریق فروشگاه پلی‌ استیشن (PlayStation Store) به فروش رسانده است، که تقریبا یک سوم از فروش کلی آن (۳۴۵ هزار و ۱۸۶) را شامل می‌شود. با توجه به این حقیقت که بازار ژاپن معمولا تمایل به خرید فیزیکی بازی‌ها دارد، این رقم بسیار عالی به‌نظر می‌رسد.

فروش این بازی در مقایسه با Pokémon Sword and Shield که ۶۲۹ هزار ۳۶۳ هزار کپی دیجیتالی (۲۶ درصد از کل فروش دیجیتالی و فیزیکی) در این دوره زمانی به فروش رسانده بود، کم به‌نظر می‌رسد. همچنین بازی Luigi’s Mansion 3 ۷۲ هزار و ۶۰۰ و Persona 5 Royal هم ۶۰ هزار و ۴۷۳ کپی به فروش‌ رسانده‌اند.

نظرات خود را در مورد فروش دیجیتالی بازی Death Stranding با ما درمیان گذارید. فکر می‌کنید عملکرد آینده بازی در ژاپن و بازار جهانی چه‌طور خواهد بود. آیا موفقیت تجاری و نظرات تقریبا خوب بازی می‌تواند هیدئو کوجیما را مجاب به ساخت دنباله‌ای برای آن کند. در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: