بازی های رایگان ماه ژانویه استدیا پرو

بازی های رایگان ماه ژانویه استدیا پرو مشخص شدند.

توسط محسن شجاعی در ۸ دی ۱۳۹۸ , ۲۰:۲۳

دو بازی Rise of The Tomb Raider و  Thumper  به عنوان بازی های رایگان ماه ژانویه استدیا پرو در دسترس کاربران این سرویس قرار خواهند گرفت. برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای گیم، در ادامه خبر با دنیای بازی همراه باشید.

به نظر می‌رسد لانچ سرویس استدیا در ابتدا کار چندان موفقیت آمیز نبوده‌است. به نظر می‌رسد این سرویس استریم محور  گوگل باید مشکلات و چالش‌های فراوانی را تا مظرح شدن پشت سر بگذارد البته؛ تا زمانی که از اهداف دقیق گوگل از عرضه این سرویس مطلع نیستیم نمی‌توان اظهار نظر مشخصی نمود. با این احوال امکان جدید سرویس استدیا راه جدید برای دسترسی به بازی‌های رایگان است.

برای اولین ماه میلادی سال جدید، به افرادی که عضو سرویس استدیا پرو شده‌اند دو بازی رایگان تعلق می‌گیرد. دو عنوان Rise of The Tomb Raider و  Thumper، بازی های رایگان ماه ژانویه استدیا پرو خواهند بود.
بازی Rise of The Tomb Raider دومین بازی ریبوت شده از مجموعه Tomb Raider است. و ادیشن ۲۰ سالگی بازی(۲۰ Year Edition) شامل بازی اصلی به همراه تمامی محتوای اضافی پسا عرضه بازی است. دومین بازی رایگان استدیا پرو بازی به محورت ریتم است که Thumper نام دارد. در این عنوان شما کنترل حشره مانند را به دست می‌گیرید و در دنیا‌یی خطرناک و پر از شیاطین بازی به پیشروی می‌پردازید درحالی که باید گام‌هایتان را به توجه به ریتم و ضرب آهنگ موسیقی بازی بردارید.

هر دو عنوان یاد شده از ابتدا سال میلادی آینده در دسترس کاربران سرویس استدیا پرو قرار خواهند گرفت. افرادی که فاوندر(Founder) هستند می‌توانند به رایگان یکی از دوستانشان به سرویس استدیا پرو اضافه کنند.

ماه گذشته عرضه دیگر بازی مجموعه Tomb Raider؛ Shadow of the Tomb Raider برای عرضه روی استدیا تایید شد. این عناون به همراه تمامی بسته‌های الحاقی‌اش هم‌اکنون باری استدیا در دسترس است. شما می‌توانید لیست کامل عناوین تایید شده برای این سرویس را از اینجا مطالعه نمایید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: