بهترین-راه-برای-بازی-کردن

اسپنسر: استریم هنوز برای قرار گرفتن در جایگاه بهترین گزینه برای بازی کردن فاصله دارد

توسط بهنام میرزائی در ۸ دی ۱۳۹۸ , ۱۸:۵۷

بهترین راه برای بازی کردن طبق گفته فیل اسپنسر رئیس ایکس باکس، سرویس استریم معرفی شده است و با این حال با چالش‌های زیادی روبرو است که هنوز هم باعث می‌شود کنسول‌ها و دیگر سیستم‌های سخت‌افزاری بهترین راه بازی کردن باشند. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، وقتی صحبت از استریم بازی‌های ویدیویی می‌شود، اکثر کمپانی‌های بزرگی به‌فکر درخشش خود در آینده‌ی آن هستند. بدون شک ایده‌ی استریم بازی دلخواه از هر مکانی که دوست دارید، ایده‌ی شگفت‌انگیز و هیجان‌انگیزی است. اما می‌دانیم که چالش‌های زیادی پیرامون استریم بازی‌های ویدیویی وجود دارد و به‌نظر می‌رسد که درحال حاضر نمی‌توان پاسخ خوبی برای آن‌ها داشت. به‌عنوان مثال، مدتی است که گوگل استادیا به‌عنوان اولین پلتفرم بزرگ استریم بر پایه بازی‌های ویدیویی شروع به‌کار کرده است. حال به‌نظر می‌رسد که فیل اسپنسر قصد دارد با سرویس استریم xCloud خود، جنبه واقع‌ بینانه‌تری از این سرویس را ارائه کند و کمی از هیجان موجود در این رابطه بکاهد.

فیل اسپنسر و چند نفر از تیم xCloud در مورد این سرویس با گیم اینفورمر (Game Informer) صحبت کرده‌اند. یکی از جنبه‌های مهمی که تیم در این گفتگو به آن اشاره کردند، چالش‌هایی است که هنوز هم در این رابطه وجود دارد. اسپنسر به صراحت در این گفتگو اشاره کرد که آینده استریم و سرویس xCloud را در حالی می‌بیند که کسانی که توان استفاده از آن را دارند، احساس راحتی از تجربه آن خواهند داشت. وی اشاره کرد:

هنوز هم بهترین راه برای بازی استفاده از سیستم های لوکال (سخت افزاری) است. من صراحتا می‌گویم که سرویس استریم تکنولوژی راحتی است. این تکنولوژی، انتخابی است که می‌توانید وقتی دور از کنسول خود هستید و می‌خواهیم بازی کنید، به سراغش بروید.

در واقع اگر اینترنت خوبی دارید و نگرانی خاصی هم در مورد میزان حجم مصرفی خود ندارید، می‌توانید بهترین استفاده را از این سرویس ببرید. اما چالش‌ها همچنان وجود دارند و تا زمانی که حل نشوند، برای بسیاری از بازیکنان مشکل‌ آفرین خواهند بود. برخلاف فیلم و موسیقی استریم بازی مقدار قابل توجهی از اینترنت را در مدت زمان سریعی مصرف می‌کند. دیدن تکامل این تکنولوژی جالب است، اما اسپنسر حق دارد که در مورد هزینه‌های این سرویس نگرانی داشته باشد.

به‌نظر شما بهترین راه برای بازی کردن چه پلتفرمی است و آیا چالش‌های موجود این تکنولوژی بالاخره برطرف خواهد شد؟

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “اسپنسر: استریم هنوز برای قرار گرفتن در جایگاه بهترین گزینه برای بازی کردن فاصله دارد”

  1. hooman گفت:

    من فکر کنم بتونم در آینده
    چون فیبر دارم :46:

    ۰ ۰