Call of Duty Modern Warfare, امکان ایجاد لود آوت های بیشتر

ادامه صدر نشینی Modern Warfare در جدول پرفروش های بریتانیا این هفته

توسط محسن شجاعی در ۶ دی ۱۳۹۸ , ۲۰:۰۳

در هفته منتهی به سال نوی میلادی شاهد حضور عناوین نظیر Fifa 20،Pokemon Sword در کنار سایر بازی‌های محبوب و ادامه صدر نشینی Modern Warfare در جدول پرفروش های بریتانیا هستیم. برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای گیم در ادامه خبر با دنیای بازی همراه باشید.

همانطور که انتظار می‌رفت در هفته منتهی به کریسمس شاهد افزایش موج فروش بازی‌ها در بریتانیا هستیم. طبق آمار استخراج شده جدول آمار فروش نرم افزار در بریتانیا که توسط وبسایت GamesIndustry به اشتراک گذاشته شده بازی Call of Duty: Modern Warfare که هفته گذشته موفق شده بود صدر جدول پرفروش های بریتانیا باز پس گیرد، این هفته جایگاه خود را حفظ کرده و حتی مار افزایش ۴۲ درصدی در فروش نسبت به هفته گذشته را نیز به نام خود ثبت کرده‌است و در مقایسه با بازی Call of Duty Black Ops 4 که سال گذشته عرضه شد، فروش بهتری را تجربه می‌کند با اینکه در مقایسه با عنوان ذکر شده ۹ هفته دیرتر عرضه شد.

بازی Fifa 20 نیز موج جدید از فروش را تجربه می‌کند که افزایش ۷۳ درصدی در مقایسه با هفته گذشته خود دارد و جایگاه خود را از رتبه سوم به رتبه دوم ارتقا داده‌است. Fifa 20 در حالی جایگاه دوم را از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order تصاحب کرده که خود بازی Fallen Order نسبت به هفته گذشته ۲۳ درصد فروش خود را بهبود بخشیده‌است. بازی Fifa 20 نسبت به نسخه سال گذشته خود؛ Fifa 19 فروش فیزیکی بسیار ضعیفی را در سال جاری میلادی تجربه کرد و Star Wars Jedi: Fallen Order نیز نسبت ساخته پیشین استودیو ریسپاون؛ Battlefront 2 فروش فیزیکی کمتری دارد.

در جدول این هفته رتبه‌های سوم و چهارم به دو عنوان انحصاری نینتندو سوئیچ یعنی Mario Kart 8 Deluxe و Luigi’s Mansion 3 تعلق می‌گیرد و در جایگاه ششم بازی Pokemon Sword، در جایگاه هفتم بازی Just Dance 2020 و در جایگاه هشتم بازی Mario & Sonic at the Tokyo Olympic Games قرار دارد که هر سه عنوان یاد شده جایگاه هفته پیش خود را تکرار کرده‌اند.

نکته قابل توجه، افزایش ناگهانی فروش بازی Crash Bandicoot N.Sane Trilogy و حضور در جایگاه نهم جدول این هفته پرفروش های بریتانیا بود. دیگر عنوان بازسازی شده از دنیای کرش یعنی Crash Team Racing Nitro-Fueled در رتبه دهم جدول پرفروش های بریتانیا قرار می‌گیرد.

در ادامه شما را به بررسی ۱۰ عنوان پرفروش این هفته بریتانیا تا پایان روز ۲۱ دسامبر دعوت می‌کنیم:

  1. Call of Duty: Modern Warfare
  2. FIFA 20
  3. Star Wars Jedi: Fallen Order
  4. Mario Kart 8 Deluxe
  5. Luigi’s Mansion 3
  6. Pokemon Sword
  7. Just Dance 2020
  8. Mario & Sonic at the Tokyo Olympic Games
  9. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
  10. Crash Team Racing Nitro-Fueled
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: