بازی-بعدی-کوجیما

کار روی کانسپت بازی بعدی کوجیما شروع شده است

توسط بهنام میرزائی در ۶ دی ۱۳۹۸ , ۱۸:۰۹

بازی بعدی کوجیما با توجه به انتشار تصویری از دفتر کوجیما پروداکشنز در توئیتر کلید خورده است و کوجیما در حال کار روی کانسپت نهایی این پروژه است. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، کمتر از دو ماه از عرضه بازی Death Stranding می‌گذرد، اما هیدئو کوجیما از همین حالا تصویر کلی بازی جدید و داونه‌وار خودش را در سر می‌پروراند.کوجیما بارها در مصاحبه‌های خود گفته بود که حتی قبل از Death Stranding هم می‌دانست که قرار است روی چه پروژه‌ای در آینده کار کند و ظاهرا همه چیز هم به‌خوبی پیش می‌رود.

کوجیما به‌تازگی در توئیتر تصویری از پشت صحنه استودیو کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) را به نمایش گذاشته که ظاهرا کسی در آن لحظه در آن حضور نداشته است. گویا کوجیما به‌تنهایی در استودیو مشغول کار روی کانسپت بعدی خودش بوده است. بسیاری از افراد بدون هیچ شکی به‌ تجزیه و تحلیل‌های گسترده در مورد بازی بعدی کوجیما پرداخته‌اند و مطمئنا در این شرایط نمی‌توان به‌طور قطع گفت که او روی چه پروژه‌ای کار می‌کند، اما هنوز هم می‌توان حدس و گمان‌هایی را مطرح کرد.

کوجیما در گذشته هم مطرح کرده بود که دنباله بازی Death Stranding امکان‌پذیر است، اگرچه درصورت محقق شدن این بازی، او باید کار خود را از صفر شروع کند. همچنین کوجیما بارها علاقه خود برای ساخت یک بازی ترسناک را نشان داده است و هر کسی که P.T. را بازی کرده باشد، می‌داند که این بازی حتما باید ساخته شود.

قطعا در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری از این پروژه خواهیم دانست و می‌توانیم برای ماجراجویی بعدی وی آماده شویم. شما هم می‌توانید نظرات خود را در مورد بازی بعدی کوجیما در بخش کامنت‌ها با ما درمیان گذارید. گفتنی است که بازی Death Stranding را می‌توانید روی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ تجربه کنید و کاربران PC هم سال آینده موفق به تجربه آخرین اثر کوجیما خواهند شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: