مستند-پیش-تولید-بازی-Death-Stranding

مستند پیش تولید بازی Death Stranding ایده‌های اولیه آن را نشان می‌دهد

توسط بهنام میرزائی در ۶ دی ۱۳۹۸ , ۱۸:۳۹

مستند پیش تولید بازی Death Stranding ایده‌های اولیه آن و نحوه شکل‌گیری برخی از المان‌های حمل و نقل در بازی را نشان می‌دهد. چیزی که کوجیما وجود آن‌ها را در حساب رسمی توئیتر بازی تائید کرده است. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، مهم نیست طرفدار چه سبکی در صنعت بازی‌های ویدیویی باشید، بازی Death Strandin‌g نوع جدید و کاملا متفاوتی است که هر کسی نمی‌تواند ارتباط مناسبی با آن برقرار کند. این واقعه تاکنون در جریان اصلی بازی‌های ویدیویی رخ نداده است و احتمالا هم در آینده رخ نخواهد داد. یکی از جالب‌ترین جنبه‌های بازی سیستم استرند (Strand System) بود. یک مولفه چندنفره نامتقارن که تشکیل جهان با تلاش‌های چند بازیکن را شامل می‌شود و گویا این موضوع را سازنده بازی برای مدت طولانی در ذهن خود داشته است.

هیدئو کوجیما در حساب رسمی ژاپنی بازی در توئیتر نشان داد که مستندهایی از اوایل شروع کار به طراحی بازی Death Stranding وجود دارد که به‌صورت رسمی به پیش‌تولید آن می‌پردازد. اولین مستند به نحوه شکل‌گیری جاده‌ها و مسیرهای مشابه‌ می‌پردازد و دومی هم روی ایده‌ی پشت سیستم استرند تمرکز می‌کند. به‌نظر می‌رسد که کوجیما پیش از وجود این بازی، این ایده را طرح کرده بود، موردی که امیدوار است تا بازیکنان بازخورد خوبی نسبت به آن داشته باشند.

بازی Death Stranding هم‌اکنون برای پلی‌استیشن ۴ در دسترس است و نسخه PC بازی هم تابستان سال آینده راهی بازار خواهد شد. درحالی که هنوز ساخت دنباله بازی به‌صورت رسمی تائید نشده، اما اخیرا خبری منتشر است که پروسه کار روی کانسپت بازی بعدی کوجیما ظاهرا شروع شده است.

نظرات خود را در مورد مستند پیش تولید بازی Death Stranding با ما درمیان گذارید. فکر می‌کنید سیستم استرند تا چه حد موفق ظاهر شده است و چه نقشی در پروژه‌های بعدی احتمالی کوجیما خواهد داشت. آیا نوع جدیدی از سبک که توسط Death Stranding به این صنعت آورده شده است، در جذب مخاطب و هیجان‌زده کردن طرفداران عملکرد خوبی داشته است؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: