بازی Destiny 3,عرضه بازی Destiny 3

طرفداران تا عرضه بازی Destiny 3 باید کمی بیشتر صبر کنند

توسط محسن شجاعی در ۵ دی ۱۳۹۸ , ۱۱:۴۸

در تازه‌ترین اخبار، مدیر ارتباطات استودیو بانجی در مصاحبه‌ای اعلام کرد که طرفداران مجموعه Destiny برای تجربه و عرضه بازی Destiny 3 کمی بیشتر صبر کنند و به زودی اطلاعات بیشتری پیرامون بازی به اشتراک خواهد گذاشته شد. با دنیای بازی همراه باشید.

با توجه به اینکه طبق بیانیه اخیر استودیو بانجی(Bungie)، آن‌ها تنها صاحبان امتیاز مجموعه Destiny و تصمیم گیرنده پیرامون آن هستند، طرفداران به شدت به آینده سری و عرضه بازی Destiny 3 امیدوار شدند اما؛ چنانچه شما نیز از منتظران اخباری مهم جدید درباره این مجموعه هستنید، به نظر می‌رسد باید کمی بیشتر صبر کنید.

طی مصاحبه با وبسایت PCGamesN، مدیر ارتباطات استودیو بانجی؛ آقای دیوید داگ(David Dague) اعلام کرد در حال حاضر تمام تمرکز و اولویت بانجی روی توسعه و کیفیت محتوا است که آن‌ها قرار است طی سال آینده میلادی برای بازی Destiny 2 عرضه کنند.  با این اوصاف با اینکه آن‌ها قرار است “موارد بسیار جذاب” برای مخاطبین به نمایش بگذارند اما؛ برای صحبت درباره عرضه بازی Destiny 3 باید کمی بیشتر صبر کرد. وی اعلام داشت:

حقیقتا در حال حاضر هیچ معرفی و توضیحات برای تصمیمات آینده استودیو پیرامون سری، برای ارائه ندارم! فعلا تعهد و توجه ما روی ساخت و ارائه فصل(Season) جدیدی هم زمان با آغاز سال جدید(میلادی) است  تا با روایت داستان‌های مجذوب کننده و پایدار، مخاطبین متعهد خود را حفظ کنیم.

من کاملا متوجه پرسش شما شدم و صادقا بگویم به نظر من هم به شدت پرسش جذابی است و ما در آینده موارد بسیار جذابی را برای صحبت و معرفی خواهیم داشت اما؛ متاسفانه فعلا باید اندکی بیشتر صبر کینم.

طی سال میلادی آتی، شایعات زیادی پیرامون این مجموعه و عرضه بازی Destiny 3  در سال ۲۰۲۰ میلادی وجود داشت اما؛ با توجه به پیشتیبانی بسیار قوی بانجی از بازی Destiny 2 و برنامه‌ریزی آن‌ها برای آینده، بعید به نظر می‌رسد که شایعات چندان اعتباری داشته باشند. اخیرا شایعات و اطلاعاتی درباره جزئیات و تصمیمات بانجی برای بازی Destiny 3 فاش شد که مطالعه آن برای مخاطبین خالی از لطف نیست.

شما چه فکر می‌کنید؟ بانجی برای چه مدت به پشتیبانی از Desiny 2 ادامه می‌دهد؟ آیا سال آینده میلادی زمان عرضه نسخه جدید خواهد بود؟
نظرات خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: