رویداد کریسمس Mortal Kombat 11

رویداد کریسمس Mortal Kombat 11 ساختمان و ظاهر شخصیت‌ها را تغییر می‌دهد

توسط محسن شجاعی در ۳ دی ۱۳۹۸ , ۱۸:۱۰

به تازگی جزئیات رویداد کریسمس Mortal Kombat 11 مشخص شده‌است؛ طبق آن در بخش تک نفره بازی ساختمان‌های جدید به بازی اضافه می‌شود و ظاهر شخصیت‌های بازی عوض می‌شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار صنعت بازی در ادامه این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

کمپانی ندرلم(NetherRealm) به استقبال فصل تعطیلات کریسمس را با معرفی رویداد کریسمس Mortal Kombat 11 رفته‌است. در رویداد ظاهر شخصیت‌های بازی حال و هوای زمستانی پیدا می‌کند و این تم قابل شخصی سازی نیز هست و حتی ساختمان‌ها(Towers) بازی نیز تم زمستانی پیدا خواهد کرد. یکی از این رویداد که ««سرزمین عجایب زمستانی»»(Winter Wonderland) نام دارد از تاریخ اول دی ماه سال جاری تا ششم دی ماه در دسترس خواهد بود و دیگر رویداد که ««زنگوله»»(Ring) نام دارد از هفتم دی لغایت دوازدهم دی در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت. این دو رویداد در تاریخ‌های ذکر شده روی پلتفرم‌های PC، ایکس باکس وان، PS4 و استدیا قابل دریافت هستند.

اولین رویداد کریسمس Mortal Kombat 11؛ سرزمین عجایب زمستانی سه برج جدید را به بخش تک نفره بازی اضافه می‌کند که با حال و هوای زمستانی شخصی سازی شده‌اند که شامل قاتل کین(Killer Kanes)، تارکاتان‌ها(نژاد شخصیت Baraka) اسکی سوار!، آدم برفی انفجاری، درخت کریسمس و گلوله‌های آتش بازی خواهد بود. رویداد ««زنگوله»» نیز تغییرات جزئی را دربر خواهد گرفت که شامل توپ جشن(disco ball)، فشفشه، آتش بازی و ساعت شمارش معکوس دیجیتال خواهد بود.

تمامی ساختمان‌های یاد شده برای تمامی بازی‌بازان رایگان است و بازی‌بازان می‌توانند با به اتمام رساندن آن‌ها پول رایج بازی و پوسته‌های شخصیت‌های مختلف(character skins) را برای خود آزاد کنند. به اتمام رساندن این برج‌ها برای روی رتبه بندی لیگ مورتال کامبت نیز موثر است و در نتایج پایان فصل شش که در روز سه شنبه هفدم دی ماه به پایان می‌رسد اثر گذار خواهد بود.

استودیو NetherRealm در جریان رویداد Game Awards 2019، از قابلیت کراس پلی(Cross-Play) رونمایی کرد تا بازی‌بازان بتوانند کاربران سایر پلتفرم‌ها را نیز به چالش بکشند.
لطفا نظرات خود درباره رویداد زمستانی مورتال کامبت ۱۱ را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: