حق-استفاده-از-The-Witcher

سی دی پراجکت حق استفاده از The Witcher را تمدید کرد

توسط بهنام میرزائی در ۳ دی ۱۳۹۸ , ۱۲:۳۷

حق استفاده از The Witcher طی توافق‌نامه‌ای با صاحب رمان این اثر برای CD Projekt تمدید شد و به‌نظر می‌رسد که کار این کمپانی با این مجموعه پرطرفدار به این زودی‌ها تمام نخواهد شد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، شاید دیگر کار سی دی پراجکت رد (CD Projekt RED) با گرالت و ریویا بازی The Witcher 3 و تمام بسته‌های الحاقی‌اش تمام شده است، اما طبق چیزی که خودشان بارها گفته‌اند، جهان ویچر چیزی است که آن‌ها قطعا می‌خواهند در آینده به‌آن بازگردند. حال این استودیو لهستانی توافق‌نامه‌ای را با آندریژ ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) نویسنده رمان‌های The Witcher امضا کرده است که حق استفاده از آن را همچنان برای سی دی پراجکت رد محفوظ می‌دارد.

این کمپانی اعلام کرد که اخیرا توافق‌نامه‌ای را امضا کرده است که ارتباط آن‌ها را با آقای آندریژ ساپکوفسکی نویسنده حماسه ویچر تثبیت و تقویت می‌کند. آن‌ها همچنین در اطلاعیه خود اظهار داشتند که اگرچه شرایط توافق بین طرفین نباید افشا شود، اما این توافق «تمام الزامات و انتظارات بین طرفین را به‌طور واضح روشن می‌کند و راضی کننده است» و همچنین «چارچوب مشخصی را برای همکاری‌های آینده» بین طرفین فراهم می‌کند.

این توافق‌نامه بسیار جالب توجه است، چرا که ساپکوفسکی و سی دی پراجکت رد پیش از این درمورد حق استفاده از ویچر به‌مشکلاتی برخورده بودند و در نهایت تصمیم به اتخاذ این توافق گرفته‌اند.

CD Projekt RED در گذشته گفته بود که آن‌ها وظیفه دارند که به‌عنوان یک استودیوی دومجموعه‌ای به کارشان ادامه دهند و تنها روی سایبرپانک (Cyberpunk) و The Witcher تمرکز دارند. حال کاری که سی دی پراجکت رد می‌خواهد با مجموعه‌هایش انجام دهد مشخص نیست و ما فقط می‌توانیم حدس بزنیم که آن‌ها قطعا نمی‌خواهند نام پروژه بعدی خود را The Witcher 4 بگذارند.

نظرات خود را در مورد حق استفاده از The Witcher برای سی دی پراجکت با ما درمیان گذارید. فکر می‌کنید تکلیف این مجموعه چه خواهد بود و استودیو تصمیمی به ساخت بازی جدیدی براساس آن خواهد گرفت؟ در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: