دسترسی-سریع-به-بازی‌-ها

مایکروسافت دنبال دسترسی سریع به بازی‌ ها در سرویس Game Pass است

توسط بهنام میرزائی در ۳ دی ۱۳۹۸ , ۱۳:۲۶

دسترسی سریع به بازی‌ ها در سرویس Game Pass مایکروسافت ممکن خواهد شد و اسپنسر صحبت‌های تکمیلی در رابطه با قابلیت‌های جدید این سرویس ارائه کرد. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، همه می‌دانند که سرویس Xbox Game Pass تبدیل به استراتژی مرکزی مهم‌ترین اهداف آینده مایکروسافت تبدیل شده است . اکوسیستم آن‌ها طوری است که بتوانند همزمان خدماتی را برای کاربران ایکس باکس و PC ارائه کنند تا بتوانند مشتریان خود را ترغیب کنند. یکی از راه‌هایی هم که مایکروسافت می‌تواند از این موضوع اطمینان حاصل کند این است که از تولید محتوای اختصاصی برای این سرویس توسط استودیوهای فرست پارتی‌اش اطمینان حاصل کند. این کمپانی همچنین درنظر دارد که ارزش خدماتی که ارائه می‌کند را با استفاده از روش‌های اساسی بالا ببرد.

به‌عنوان مثال، فیل اسپنسر رئیس ایکس باکس می‌خواهد که بازیکنان و مشتریان سریع‌تر بتوانند گیم پس و بازی‌های موجود در فروشگاه دسترسی داشته باشند و اتلاف وقت به‌خاطر کارهایی از قبل دانلود و بارگزاری بازی‌ها را پایی بیاورد. اسپنسر در گفتگو با گیم‌اسپات این‌طور می‌گوید:

ما هم‌اکنون نسلی داریم که مشتریان‌مان در آن به هزاران هزار بازی در حساب کاربری خود دسترسی دارند و تاکنون چنین چیزی را تجربه نکرده بودیم. [اخیرا] بازی‌های من به محدود به آثاری شده است که فیزیکی خریداری یا آن‌ها را به صورت دیجیتالی تهیه کرده‌ام. در حالی که اگر مشترک گیم‌ پس باشید، می‌توانید به صدها بازی دسترسی داشته باشید و بازی‌های موجود در لیست دوستان‌تان هم به‌صورت اشتراکی در کتابخانه این سرویس در اختیارتان خواهد بود.

و ما فکر می‌کنیم که با توجه به جامعه بازیکنان‌مان، می‌توانیم روی مواردی کار کنیم که تجربه بازی بعدی را برای‌شان ساده‌تر کند. این درحالی است که ما جامعه‌ بازیکنان خود را درکنار جامعه توسعه‌دهندگان خلاق خود – [کسانی که] بازی‌های خلاقانه و همه‌جانبه‌ای می‌سازند تا در Game Pass در دسترس همه قرار بگیرد – دورهم جمع کردیم.

زمانی که صرف دانلود یک بازی می‌شود یک مسئله است. زمان رفتن به داخل بازی، زمان لودینگ و امثال این‌ها وقتی که شما بازی‌های گسترده‌ای در حساب کاربری خود در Game Pass دارید و جامعه‌ای هم که در این سرویس حضور دارند و می‌خواهند یک بازی را به شما پیشنهاد دهند، مسئله مهمی است. ما می‌خواهیم هر کسی توانایی جستجوی بازی‌های موردعلاقه‌اش و دریافت پیشنهاد بازی‌های دیگر کاربران را دقیقا به‌مانند دیگر اشکال رسانه در این سرویس داشته باشد.

کاهش زمان لودینگ بازی‌ها – نه‌تنها برای بازی‌ها – امری است که سونی و مایکروسافت برای کنسول‌های نسل بعد خود، روی آن تاکید ویژه دارند. استفاده از SSD نکته‌ ویژه‌ای برای رسیدن به این موضوع است و بنابراین تعجب‌آور نیست که ببینم مایکروسافت چنین قابلیتی را به سرویس Game Pass خود هم ارائه دهد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: