سیستم-اچیومنت‌-استادیا

سیستم اچیومنت‌ استادیا برای کاربران PC و تلویزیون در دسترس قرار گرفت

توسط بهنام میرزائی در ۳ دی ۱۳۹۸ , ۱۵:۱۳

سیستم اچیومنت‌ استادیا برای افرادی که با کروم‌کست تلویزیون یا PC بازی می‌کنند، در دسترس قرار گرفت و کاربران موبایل باید مدتی را منتظر بمانند. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، این روزها همه اچیومنت‌های بازی را دوست دارند. تنها نکته‌ای که در مورد این امتیازات دیجیتالی مطرح می‌شود این است که آن‌ها شما را بیش از هر زمان دیگری درگیر بازی می‌کند. این درحالی است که هنوز هم موارد زیادی پیرامون این اچیومنت‌ها وجود دارد. این‌ها تبدیل به یک استاندارد شده‌اند و نینتندو، فروشگاه اپیک گیمز و دیگر موارد دیدگاه متفاوتی نسبت به آن دارند. پلتفرم استادیا اوایل امسال راه‌اندازی شد و فاقد این ویژگی بود، اما امروز آن‌ها اچیومنت‌ها را روی برخی از پلتفرم‌ها راه‌اندازی کرده‌اند.

همان‌طور که گوگل در بلاگش اعلام کرده‌است، اچیومنت‌ها از هم‌اکنون در دسترس بازیکنان هستند. درحال حاضر این قابلیت برای کاربرانی که در رایانه‌های شخصی خود با کروم و در تلویزیون با کروم‌کست بازی می‌کنند، در دسترس است. گفتنی است که هم‌اکنون استادیا روی همه‌ی کروم‌کست‌ها به جای موردی که کاربران از آن استفاده می‌کنند، قابل پیاده‌سازی است. می‌توانید نمایه پروفایل خود را به‌منظور مشاهده ۳ اچیومنتی که کسب کرده‌اید، بررسی کنید و سپس در بخش نمایه کلی هم تمام اچیومنت‌هایی که در تمام بازی‌ها کسب کرده‌اید، قابل مشاهده خواهد بود. اچیومنت‌ها مجموعه‌ای از کارهای خاصی در بازی‌ها است که می‌توانید در حالت‌های مختلف انجام دهید و کم کم آن‌ها را کامل کنید. بدین ترتیب زمان تجربه بازی بالا می‌رود و بازیکنان باید مدت‌زمان بیشتری را صرف تجربه تمام بخش‌های بازی کنند.

از هم‌اکنون، اچیومنت‌ها تنها از طریق کروم‌کست‌ها برای تلویزیون و PC قابل دسترس است. افرادی که روی موبایل بازی می‌کنند، متاسفانه تا سال ۲۰۲۰ منتظر بمانند. نظرات خود را در مورد سیستم اچیومنت‌ استادیا با ما درمیان گذارید. به‌نظر شما این پلتفرم چه عملکردی در آینده خواهد داشت و آیا گوگل می‌تواند تحول بزرگی در صنعت بازی‌های ویدیویی ایجاد کند یا خیر. در بخش کامنت‌ها با ما همراه شوید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: