ازی های جدید استودیو تل تیل,

بازی های جدید استودیو تل تیل دیگر به صورت اپیزودیک ساخته نخواهد شد

توسط محسن شجاعی در ۲ دی ۱۳۹۸ , ۱۲:۰۹

به تازگی مشخص شده بازی های جدید استودیو تل تیل دیگر به صورت اپیزودیک ساخته نخواهد شد و این استودیو در حال ارزیابی روش‌های نوین برای عرضه عناوین در دست ساخت خود است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار صنعت گیم در ادامه این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

طی حراجی که در آن دارایی‌های استودیو تل تیل به فروش گذاشته شد، این استودیو تحت مدیریت و مایملک کمپانی جدیدی قرار گرفت. اما بیشترین تغییرات در خود استودیو رخ داد و از جمله این تغییرات، تغییر کارکنان استودیو بود. این بدین معاست که شاهد تغییر در رویه توسعه و عرضه غناوین جدید این استودیو خواهیم بود.

طی جدیدترین مصاحبه با وبسایت GameDaily، مدیر عامل استودیو تل تیل؛ آقای جیمز آتیلی(Jamie Ottilie) اعلام کرد با وجود اینکه داستان عناوین جید استودیو از رویه اپیزودیک پیروی خواهد کرد اما؛ عنایون به صورت کامل در دست توسعه قرار خواهد گرفت و روند توسعه قسمت به قسمت دیگر وجود نخواهد داشت. و با این اوصاف حتی اگر عناوین به صورت اپیزودیک عرضه شوند روند توسعه بازی پیش از عرضه قسمت اول به پایان رسیده‌است.  ایشان در مصاحبه خود اینگونه این اطلاعات را به اشتراک گذاشتند:

ما همچنان در حال ساخت داستان‌های اپیزودیک هستیم اما؛ درباره نحوه عرضه این عناوین هنوز تصمیم گیری نشده‌است. به نظرم مسئله مهم اینجاست که ما دیگر بازی‌های خود را به صورت اپیزودیک توسعه نخواهیم داد حتی اگر عرضه آن‌ها همچنان به صورت اپیزودیک باشد ساخت تمامی قسمت‌های بازی پیش از عرضه اولین فقسمت به بازار به پایان رسیده‌است.

اگر شما از طرفداران عناوین داستان محور این استودیو هستید، می‌توانید اخبار معرفی بازی جدید این استودیو طی مراسم  Game Awards 2019 را مطالعه نمایید. این عنوان برای هرچه جذاب‌تر شدن از کارگردان، بازیگران و آهنگساز نسخه اصلی بازی بهره می‌برد و به مناسبت معرفی این عنوان، قسمت اول عنوان اصلی به صورت رایگان در فروشگاه اپیک گیمز در دسترس است.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “بازی های جدید استودیو تل تیل دیگر به صورت اپیزودیک ساخته نخواهد شد”

 1. امیررضا گفت:

  نبردن اسم wolf among us برای بازدید بیشتر اون خبر دنیای بازیرو به یک لول جدید از چیپ بودن رسونده. بر خلاف نقد ها که اگه باهاشون موافق نباشم ولی از خوندنشون لذت میبرم و پیشرفت زیادی کردن، افت شدید خبرنگاری در سایت کاملا واضحه.

  :xbox:

  ۲ ۲
  1. ممنون از فیدبکتون
   حقیقتش بنده متوجه ربط بکار نبردن اسم بازی و بازدید بیشتر نشدم، اگر درست باشه که اتفاقا اسم بردن ازش میتونه کمک کنه.
   امیدوارم که از این پس از خوندن هم نقدها و هم اخبار لذت ببرید و بتونیم لول های بالاتر رو فتح کنیم :metal:

   ۵ ۲