Life is Strange 3 ,Life is Strange 2,ساخت بازی Life is Strange 3

استودیو دونت ناد از احتمال ساخت بازی Life is Strange 3 می‌گوید

توسط محسن شجاعی در ۲۹ آذر ۱۳۹۸ , ۱۸:۲۷

به تازگی طی مصاحبه‌ای، استودیو دونت ناد از ساخت بازی Life is Strange 3 ، احتمال تحقق آن و داستان احتمالی با شخصیت‌های جدید سخن گفت. برای اطلاع از جدیدترین اخبار در ادامه این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

در مصاحبه‌ای با وبسایت gamespot، کارگردان خلاقیت استودیو Dontnod Entertainment و بازی Life is Strange 2 به سوالاتی پیرامون فعالیت‌های آینده استودیو و بازی‌های در دست توسعه پاسخ داد. هنگامی که از آقای مایکل کوچ(Michel Koch) و ژان لوک کانو(Jean-Luc Cano) درباره احتمال ساخت بازی Life is Strange 3 پرسید شد، آقای کوچ اینگونه پاسخ داد:

حقیقتا این اتفاقی است که به شخصه دوست دارم روی دهد اما؛ مشخصا صاحب امتیاز مجموعه Life is Strange کمپانی اسکوئر انیکس است بنابراین؛ تصمیم گیری در این باره نیز از اختیارات اسکوئر انیکس است.

در ادامه آقایان کوچ و کتنو از تحقیقات گسترده خود برای نگارش دیالوگ‌های ««شان»» و ««دنیل»»؛ دو شخصیت اصلی عنوان LIfe is Strange 2  سخن گفتند. آن‌ها معتقد‌اند توسعه نسخه دوم Life is Strange از توسعه عنوان اصلی دشوارتر و چالش برانگیز تر بوده و آن‌ها به هیچ منبعی برای ساخت مانند فرهنگ عامه(pop culture) در ساخت نسخه اول، در نسخه دوم دسترسی نداشته‌اند بنابراین؛ بیشتر روی تحقیقات و مصاحبه با افراد مختلف برای روایت داستان تمرکز کرده‌اند.

آن‌ها همچنین پس از صحبت درباره تحقیقات‌شان، دربراه احتمال عرضه مجموعه برای کنسول نینتندو سوئیچ نیز صحبت کردند و اعلام کردند این تصمیم نیز مانند تصمیم ساخت دنباله‌ای برای مجموعه، با کمپانی اسکوئر انیکس است.
توضیحات آن‌ها درباره روند ساخت بازی Life is Strange 2 اینگونه بود:

زمانی که چهار سال پیش کار روی بازی را آغاز کردیم، همیشه روایت داستانی بزرگ را مد نظر داشتیم و  مانند دیگر عناوین داستان محور، المان‌های مختلف داستانی نظیر پیچش‌های داستانی و ساختار داستان و اینکه پس از گذشت ۵ قسمت چه بر سر دو برادر خواهد آمد، از همان ابتدا مشخص بود. البته پس از اینکه توسعه بازی آغاز شد و ما شروع به کار روی پروژه کردیم دلایل زیادی برای ایجاد تغییرات در روایت داستان مطرح شد. ممکن است بنا به دلایلی نظیر هزینه ساخت یا مشکلات استودیو و حتی تجسمات اولیه ما، ناچار به کاهش مدت زمان ۵ قسمت شویم. نظرات و بازخوردهای عمومی نیز می‌تواند در رویه ساخت تاثیر گذار باشد و مثلا پس از عرضه یک قسمت از یک عنوان ما نتیجه گیری کنیم که چه رویه‌ای بهتر جوابگوست و عین این اتفاق مشخصا در زمانی توسعه Life is Strange 2 رخ داد.

بنابراین؛ طبق گفته سازندگان تصمیم گیری درباره ساخت بازی Life is Strange 3 با آن‌ها نیست و مرجعی که بازی‌بازان باید به آن مراجعه کنند کمپانی اسکوئر انیکس است.

تمامی قسمت‌های دو عنوان Life is Strange و Life is Strange 2 برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 و PC در دسترس است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: