تاریخ-عرضه-بازی-Street-Fighter-6

احتمالا تاریخ عرضه بازی Street Fighter 6 اوایل سال ۲۰۲۱ خواهد بود

توسط بهنام میرزائی در ۲۹ آذر ۱۳۹۸ , ۱۲:۲۸

گویا تاریخ عرضه بازی Street Fighter 6 زودتر از آن‌چیزی خواهد بود که انتظارش را داشتیم و طبق یک اتفاق مشابه در رویداد Capcom Cup، می‌توان انتظار داشت که بازی اوایل سال ۲۰۲۱ عرضه شود. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، بعد از مدت‌ها صبر و انتظار، پشتیبانی از بازی Street Fighter 5 به‌آرامی رو به زوال می‌رود. هم‌اکنون ما آخرین دسته از شخصیت‌های این بازی را تجربه می‌کنیم، که از سال ۲۰۱۶ در اختیار بازیکنان قرار گرفته است. به‌نظر می‌رسد که طرفداران این مجموعه سال‌های پایان شکوه و اقتدار Street Fighter 5 را تجربه می‌کنند و برخی‌ها تصور می‌کنند که نسخه ششم این مجموعه نزدیک و نزدیک‌تر می‌شود.

کپکام اعلام کرد که برنده رویداد Capcom Cup 2020 به مسابقات سال آینده راه نخواهد یافت. خب حال سوال اینجاست که چرا این موضوع مهم است؟ خب اولین نکته این‌طور استنباط می‌شود که مسابقات سالانه Capcom Cup توسط خود کمپانی پشتیبانی می‌شود و حداقل تا سال ۲۰۲۱ ادامه خواهد داشت. اما شاید مهم‌تر از همه این است که همین اتفاق مشابه در سال ۲۰۱۵ این مسابقات رخ داده بود و برنده Ultra Street Fighter 4 به‌صورت خودکار به‌ مسابقات سال آینده راه نیافت. دلیل این امر هم بازی Street Fighter 5 بود که دقیقا چند ماه قبل از رویداد ۲۰۱۶ این مسابقات عرضه شد و یک اثر کاملا جدید و متفاوت بود. حال این موضوع باعث گمانه‌زنی های زیادی شده است که نسخه ششم این مجموعه هم قابل از مسابقات سال ۲۰۲۱ که پایان سال خواهد بود، عرضه شود.

برای روشن‌تر شدن این موضوع، هیچ‌ دلیل محکم دیگری برای عرضه بازی Street Fighter 6 وجود ندارد و صرفا به‌همین مورد مشابه اکتفا می‌کنیم. اگرچه اگر برنامه‌ریزی ویژه‌ای وجود نداشته باشد، کپکام (Capcom) دلیلی برای انجام این کار [عدم راه‌یابی قهرمان مسابقات ۲۰۲۰ به سال آینده] ندارد. شاید برای عرضه نسخه بعدی این مجموعه زود باشد، اما غیرممکن هم نیست.

نظرات خود را در مورد تاریخ عرضه بازی Street Fighter 6 با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: