تعداد-بیننده-های-مراسم-The-Game-Awards-2019

افزایش تعداد بیننده های مراسم The Game Awards 2019 نسبت به سال گذشته

توسط بهنام میرزائی در ۲۸ آذر ۱۳۹۸ , ۱۴:۳۵

تعداد بیننده های مراسم The Game Awards 2019 نسبت به سال گذشته با افزایش ۷۳ درصدی روبرو شد و نزدیک به ۴۵ میلیون نفر به صورت زنده مراسم را تماشا کردند. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، شاید باور کردنش سخت باشد، اما حقیقت دارد که مراسم The Game Awards تبدیل به بزرگ‌ترین رویداد واحد صنعت بازی‌های ویدیویی شده است. این مراسم کاملا جا از کنفرانس‌ها و رویدادهایی است که سالانه در سرتاسر صنعت بازی‌های ویدیویی برگزار می‌شود. اگر تاکنون هم در این مورد شک داشتید، تعداد بینندگان مراسم امسال نکته مهمی است که باید به آن توجه کنید.

جف کیلی در حساب توئیتر خود اعلام کرد که تعداد بینندگان این مراسن نسبت به سال گذشته ۷۳ درصد افزایش داشته است. این موضوع نشان می‌دهد که تقریبا ۴۵ میلیون نفر به‌صورت زنده این مراسم را تماشا کرده‌آند. این تعداد بیننده بسیار بیشتر از دیگر کنفرانس‌های بزرگ بازی‌های ویدیویی همچون E3 یا TGS یا هر رویداد دیگری است.

مراسم The Game Awards تبدیل به مکانی برای توسعه دهندگان شده است تا تریلرها و بازی‌های خودشان را در روزهای پایانی سال به‌نمایش گذارند. در حالی که به‌نظر می‌رسید مراسم امسال کم‌هیجان‌تر از همیشه به‌نظر می‌رسید، اما در مهم‌ترین اتفاق شاهد معرفی ایکس باکس نسل بعد مایکروسافت بودیم. بر خلاف طراحی صاف و صفحه مانند که بسیار در میان ظاهر کنسول‌ها رایج است، مایکروسافت از طراحی ایستا بهره برده که در نگاه اول این کنسول را بسیار به رایانه‌های شخصی شبیه می‌کند، اما هنگامی که کنترلر این کنسول در کنارش قرار گرفت مشخص شد که Xbox Series X به بزرگی کیس‌های PC نخواهد بود. همچنین حین نمایش تیزر و نمایش زوایای مختلف مشخص شد این کنسول دارای حاشیه کاری و هاشورهای مربعی است که به نوعی این کنسول را به ستون‌های قدیمی شبیه می‌کند.

نظرات خود را در مورد تعداد بیننده های مراسم The Game Awards 2019 با ما درمیان گذارید. برای آگاهی از اطلاعات و تریلرهای منتشر شده در این مراسم، می‌توانید صفحه The Game Awards 2019 وبسایت دنیای بازی را مشاهده کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: