اطلاعات-جدید-بازی-Gears-Tactics

اطلاعات جدید بازی Gears Tactics منتشر شد؛ یک تجربه تک‌نفره بدون پرداخت درون برنامه‌ای

توسط بهنام میرزائی در ۲۵ آذر ۱۳۹۸ , ۲۱:۱۰

اطلاعات جدید بازی Gears Tactics امید طرفداران را برای تجربه‌ای خوب روی اسپین آف مجموعه Gears of War زنده می‌کند و گویا حداقل برای مدتی خبری از پرداخت‌های درون برنامه‌ای نخواهد بود. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، در مراسم جوایز The Game Awards امسال، بالاخره تاریخ انتشار اسپین آف Gears Tactics مشخص شد. این بازی در استراتژیک و نوبتی خواهد بود که در آن قهرمانان و شروران مجموعه به شکلی کاملا متفاوت باهم دیگر صحبت خواهند کرد. هدف اصلی این بازی ارائه یک تجربه تک نفره خواهد بود و خوشبختانه هیچ پرداخت درون برنامه‌ای هم نخواهد داشت.

همان‌طور که در توئیت رسمی Coalition’s Rod Fergusson به آن اشاره شده است، تمرکز اصلی بازی Tactics روی تجربه تک‌نفره خواهد بود. همان‌طور که در تریلر بازی هم مشخص شد، هزاران آیتم تزئینی برای کاراکترهای شما وجود دارد و سازنده بازی تائید کرده است که بدون هیچ‌گونه پرداخت درون برنامه‌ای، می‌توان آن‌ها را آنلاک کنید.

حال باید دید که این قابلیت همیشگی خواهد بود یا بعد از مدت زمان نامشخصی این پرداخت درون برنامه‌ای به بازی اضافه خواهد شد. درهر صورت این بازی روز سه‌شنبه ۹ اردیبهشت (۲۸ آوریل ۲۰۲۰) برای ایکس باکس وان و PC عرضه خواهد شد. تریلر جدیدی از بازی طی مراسم The Game Awards 2019 منتشر شد. بازی Gears Tactics اولین بار در مراسم Game Awards سال گذشته معرفی شد اما می‌توان طی مراسم امسال بود که معرفی کامل بازی صورت گرفت. در طول تریلر ما شاهد ساخت تیمی از اعضای Gears و روانه ساختن آن‌ها به نبرد با لوکاست‌ها (Locust) هستیم که می‌توان اینطور نتیجه گیری کرد که اتفاقات این بازی در بازه زمانی سه گانه اصلی جریان دارد و از نظر خط داستانی و زمانی به دو نسخه ساخته شده توسط کوآلیشن یعنی Gears 4 و Gears 5 ارتباطی پیدا نمی‌کند.

نظرات خود را در مورد اطلاعات جدید بازی Gears Tactics با ما درمیان گذارید. فکر می‌کنید مجموعه با این اسپین آف چه عملکردی خواهد داشت و یک تجربه تک‌نفره عاری از پرداخت‌های درون برنامه‌ای، به‌اندازه کافی طرفداران مجموعه را راضی خواهد کرد؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: