تریلر معرفی بازی Sons Of The Forest,

تماشا کنید: تریلر معرفی بازی Sons Of The Forest منتشر شد [The Game Awards 2019]

توسط محسن شجاعی در ۲۳ آذر ۱۳۹۸ , ۱۱:۴۷

بامداد روز گذشته و در جریان رویداد The Game Awards 2019، اخبار خوبی را برای طرفداران ژانر وحشت شنیدیم. تریلر معرفی بازی Sons Of The Forest منتشر شد و بدین ترتیب علاقه‌مندان نسخه گذشته بازی (The Forest) بار دیگر می‌توانند خود را در فضای پرالتهاب و مخوف بازی غرق کنند.  برای اطلاع از دیگر اخبار رویداد Game Awards، در ادامه این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

نسخه پیشین بازی وحشت- بقا The Forest، به زودی ادامه‌ای دریافت خواهد کرد. در نگاه اول و با بررسی تریلر معرفی بازی Sons Of The Forest به این نتیجه می‌زسیم که این عنوان عجیب‌تر، ترسناک‌تر و آزاردهنده‌تر نسخه‌های پیشین سری است. تریلر منتشر شده از بازی در جریان رویداد The Game Awards 2019 موجودات اهریمنی را نمایش می‌دهد که در جنگل برای شما کمین کرده‌اند و منتظراند تا شما را به دام بیاندازند.

تریلر معرفی بازی Sons Of The Forest ابتدا با نمایش گروهی از سربازان که سوار بر بالگرد هستند، آغاز می‌گردد. نمای بازی اول شخص است و گروه سربازان مذکور همراه با بازی‌باز شروعه به حرکت درون جنگل می‌کنند. روی دست شخصیت اصلی بازی نوشته عجیبی وجود دارد که می‌گوید: “با شیاطین بجنگ”. بد یمنی برای شخصیت اصلی و سربازان از زمانی آغاز می‌شود که بالگرد تصادف می‌کند و در ادامه شاهد کشته شدن سربازان در جنگ شوم و مخوف بازی هستیم.

اما این تریلر وحشتناک، تنها تریلر منتشر شده در رویداد The Game Awards 2019 نیست. از دیگر بازی‌های استودیوهای مستقل معرفی شده در رویداد می‌توان به معرفی بازی سازندگان مجموعه‌های Dishonore و Prey اشاره کرد. این عنوان که Weird West نام دارد نگاهی تازه ژانر کلاسیک وسترن خواهد داشت. در این بازی هفت تیر کش‌ها و گاوچران‌ها باید موجودات فانتزی و ماورا طبیعی به مبارزه خواهند پرداخت. به نظر می‌رسد در بخش روایت داستانی، ما شاهد پیشینه داستانی جند شخصیت اصلی بازی خواهیم بود. سازندگان این شخصیت‌ها با عنوان ” قهرمانان بی قاعده” یاد کردند.

در پایان شماره به تماشای این تریلر مخوف و پرتنش دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: