هدیه-استار-وارز-برای-بازیکنان-Fortnite

هدیه استار وارز برای بازیکنان Fortnite مشخص شد [The Game Awards 2019]

توسط بهنام میرزائی در ۲۳ آذر ۱۳۹۸ , ۰۹:۰۱

هدیه استار وارز برای بازیکنان Fortnite در جریان مراسم Game Awards 2019 مشخص شد و بازیکنان با دیدن پیش‌نمایش آخرین فیلم Star Wars در بازی، می‌توانند این جایزه را دریافت کنند. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، بازیکنان فورتنایت می‌توانند صحنه‌های کوتاهی از فیلم موردانتظار استار وارز یعنی The Rise of Skywalker که آخرین این هفته اکران خواهد شد را مشاهده کنند. بدین ترتیب کسانی که این پیش‌نمایش کوتاه از فیلم را در بازی مشاهده کنند، یک جایزه ویژه هم خواهند داشت. در جریان مراسم The Game Awards امسال، اپیک گیمز (Epic Games) اعلام کرد که تمام بازیکنانی که نمایش کوتاهی از صحنه‌های فیلم استار وارز را در بازی مشاهده کنند، یک گلایدر مخصوص با نام Whisper Glider هدیه خواهند گرفت و می‌توانند به رایگان از آن استفاده کنند.

پیش‌نمایش فیلم استار وارز امروز (شنبه) در لوکیشن Risky Reels بازی پخش خواهد شد. قبل از اینکه به این مکان رفته و پیش نمایش را مشاهده کنید، باید در بازی لوگین کنید تا بتوانید در پایان این عملیات گلایدر رایگان خود را دریافت کنید. اپیک گیمز اعلام کرد که درهای این لوکیشن ساعت ۱۰ شب به وقت ایران باز خواهد شد، بنابراین بازیکنان باید برای گرفتن یک جای خوب زودتر در این محل حضور داشته باشند. همچنین پوسته‌ها، المان احساسات و سایر ابزارهای تزئینی هم به بازی اضافه شده است.

اپیک پیش از شروع مراسم Game Awards هم اعلام کرده بود که نمایش ویژه‌ای برای این مراسم خواهد داشت. حدس و گمان‌هایی هم مطرح می‌شد که بعد از وجود داده های خاصی در آخرین آپدیت بازی، احتمالا یک نسخه سالانه جدید هم در کار باشد. اپیک گیمز در رابطه با این شایعه اعلام کرد که هیچ برنامه‌ای برای این منظور نداریم:

اخیرا بحث‌های زیادی را می‌دیدیم که به‌واسطه داده کاوی از نسخه ۱۱.۳۰ بازی، احتمال انتشار نسخه جدید ۲۰۲۰ بازی را می‌دادند. گاهی اوقات ما نمونه‌های اولیه پروژه‌های آینده خود را در build بازی می‌آوریم که در نهایت هم منتشر نمی‌شود. بنابراین درحالی که نسخه ۲۰۲۰ بازی در این داده‌های استخراجی دیده می‌شود، اما ما برنامه‌ای برای انتشار آن نداریم… برخلاف اینکه اسکین Bao Bros را عرضه کردیم.

بازی Fortnite در حال حاضر در میانه‌های اولین فصل از چپتر دوم قرار دارد. این فصل قرار است که در پایان این ماه به اتمام برسد، اما اپیک گیمز اخیرا اعلام کرده است که این فصل را تا فوریه تمدید کرده است. این بدان معنی است که بازیکنانی که چالش‌های این فصل را تمام نکرده‌اند، چند هفته بیشتر هم فرصت خواهند داشت.

نظرات خود را در مورد هدیه استار وارز برای بازیکنان Fortnite با ما درمیان گذارید. هم‌چنین می‌توانید آخرین اخبار، تریلرها و معرفی‌های مراسم گیم اواردز امسال را در صفحه The Game Awards 2019 سایت دنیای بازی مشاهده کنید.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: