بسته-الحاقی-بازی-Magic-The-Gathering-Arena

تماشا کنید: بسته الحاقی بازی Magic The Gathering Arena معرفی شد [The Game Awards 2019]

توسط بهنام میرزائی در ۲۳ آذر ۱۳۹۸ , ۰۱:۵۶

بسته الحاقی بازی Magic The Gathering Arena تحت عنوان Theros: Beyond Death طی مراسم Game Awards 2019 معرفی شد و طرفداران می‌توانند تعداد زیادی از کارت‌های جدید را تجربه کند. با دنیای بازی همراه شوید.

طبق آخرین اخبار بازی، اوایل همین کارت‌های جدید بازی Magic the Gathering: Arena معرفی شد و بعد هم توانستیم بعضی از این کارت‌ها را در بازی تجربه کنیم. حال طی مراسم Game Awards امسال، تریلر جدیدی به‌صورت رسمی پخش و بسته الحاقی جدید بازی در آن معرفی شد که مطمئنا بسیاری از طرفداران این مجموعه را خوشحال می‌کند.

در این تریلر جدید می‌توانیم برخی از کارت‌های جدید بازی همچون Black Lotus را مشاهده کنیم. دعوت می‌کنیم که در ادامه این تریلر را مشاهده کنید:

طی این مراسم تریلر معرفی بازی The Wolf Among US 2 هم منتشر شد. یکی بزگترین مجموعه‌های فراموش شده استودیو تل تیل (Telltale) بالاخره به چرخه بازی سازی باز خواهد گشت. اعضای سابق استودیو محبوب و ورشکسته تل نیل در جریان رویداد Game Awards اعلام کردند که مجدداد گرد هم جمع شده‌اند و به استودیو AdHoc برای خلق فصل دوم بازی The Wolf Among Usملحق شده‌اند. استودیو AdHoc تیمی شامل اعضای سابق کمپانی تل تیل . صاحبان جدید این استودیوست. عنوان در دست توسعه این تیم برای کنسول‌های خانگی و PC به صورت انحصاری در اپیک استور منتشر خواهد شد. اتفاقات The Wolf Among Us 2درست پس از وقایع نسخه اول رخ می‌دهد.

بازیکنان می‌توانند باکس مخصوص Theros: Beyond Death را از آمازون خریداری کنند که شامل ۳۶ بوستر جدید یا ۵۴۰ کارت خواهد بود. این بسته در تاریخ ۴ بهمن (۲۴ ژانویه ۲۰۲۰) عرضه خواهد شد. نظرات خود را در مورد بسته الحاقی Theros: Beyond Death با ما درمیان گذارید. همچنین برای آگاهی از دیگر اخبار، تریلرها و بازی‌های معرفی شده این مراسم، می‌توانید صفحه The Game Awards 2019 را در سایت دنیای بازی دنبال کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: