بازی Weird West,بازی سازندگان Dishonored

تماشا کنید: تریلر بازی سازندگان Dishonored و Prey منتشر شد [The Game Awards 2019]

توسط محسن شجاعی در ۲۲ آذر ۱۳۹۸ , ۲۲:۲۳

بامداد امروز و در جریان رویداد The Game Awards 2019 از تریلر بازی سازندگان Dishonored و Prey رونمایی شد. برای اطلاع از اخبار رویداد Game Awards 201۹ در ادامه این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

دو تن از خالقان مجموعه‌های تحسین شده Dishonore و Prey؛ آقایان رافائل کلانتونیو (Raphael Colantonio) و جولیان رابی (Julien Roby) از اولین بازی استودیو تازه تاسیس خود یعنی Wolfeye رونمایی کردند. این عنوان که Weird West نام دارد، در سبک اکشن- نقش آفرینی خواهد بود و از زاویه دوربین بالا به پایین بهره خواهد برد. بازی سازندگان Dishonored و Prey توسط دو کمپانی Genital Jousting و Developer Digital ( ناشر عنوان تحسین شده Hotline Miami) منتشر خواهد شد.

بازی Weird West نگاهی تازه ژانر کلاسیک وسترن خواهد داشت. در این بازی هفت تیر کش‌ها و گاوچران‌ها باید موجودات فانتزی و ماورا طبیعی به مبارزه خواهند پرداخت. به نظر می‌رسد در بخش روایت داستانی، ما شاهد پیشینه داستانی جند شخصیت اصلی بازی خواهیم بود. سازندگان این شخصیت‌ها با عنوان ” قهرمانان بی قاعده” یاد کردند.
توضیحات سازندگان درباره بازی اینگونه بود:

با آزاد شدن  نفرین باستانی، جهان غرب ساختار تازه‌ای پیدا می‌کند؛ جایی که مردان قانون و قانون شکن‌‌‌‌‌ها در کنار هم از مرزهای انسان‌ها دربرابر موجودات افسانه‌ای دفاع می‌کنند . ماجراجویی در بطن داستان گروهی از قهرمانان بی قاعده که با تصمیمات شما سرنوشت‌شان شکل می‌گیرد و در سرزمینی نفرین به مبارزه می‌پردازند، شکل می‌گیرد. هر ماجراجویی منحصر به فرد است و کاملا وابسته به اعمال بازی باز است. داستان بازی مجموعه‌ای از ماجراهای پر خطر است که طی آن تمامی تصمیمات مهم است و جهان بازی به اعمال شما واکنش نشان می‌دهد. از یک ژست و حالت راه رفتن گرفته تا تصمیماتی که جهان بازی را تغییر می‌دهد، تماما جهان Weird West را شکل می‌دهد و تجربه‌ای منحصر به فرد برای هر شخص را رقم می‌زند.

صفحه فروش بازی Weird West هم‌اکنون در فروشگاه Steam  در دسترس است اما؛ هیچ تاریخ عرضه دقیقی در آن مشاهده نمی‌شود. در حال حاضر بازی تنها ظاهرا برای پلتفرم PC تایید شده‌است.

در پایان شما را به تماشای تریلر بازی سازندگان Dishonored و Prey دعوت می‌کنیم:

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: