Gears Tactics,تریلر معرفی Gears Tactics

تماشا کنید: تریلر معرفی Gears Tactics منتشر شد [The Game Awards 2019]

توسط محسن شجاعی در ۲۲ آذر ۱۳۹۸ , ۱۴:۵۱

بامداد امروز و در جریان رویداد The Game Awards 2019، تریلر معرفی Gears Tactics ؛ بازی استراتژی بر اساس مجموعه Gears Of War منتشر شد. برای اطلاع از اخبار رویداد Game Awards در ادامه این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

کمپانی مایکروسافت به لطف نمایشی که از کنسول نسل بعد خود؛ Xbox Series X داشت، حضور بسیار پر رنگی در رویداد Game Awards امسال داشت. اما تمامی نمایش‌های مایکروسافت پیرامون کنسول نسل بعدی‌اش نبود. استودیو فرست پارتی کوآلیشن (Coalition) بازی خود در سبک استراتژی که در دنیای Gears Of War جریان دارد را با انتشار تریلری معرفی کرد. این بازی به طور کل شباهت‌های فراوانی به بازی تحسین شده این سبک یعنی Xcom دارد.

بازی Gears Tactics اولین بار در مراسم Game Awards سال گذشته معرفی شد اما می‌توان طی مراسم امسال بود که معرفی کامل بازی صورت گرفت. در طول تریلر ما شاهد ساخت تیمی از اعضای Gears و روانه ساختن آن‌ها به نبرد با لوکاست‌ها (Locust) هستیم که می‌توان اینطور نتیجه گیری کرد که اتفاقات این بازی در بازه زمانی سه گانه اصلی جریان دارد و از نظر خط داستانی و زمانی به دو نسخه ساخته شده توسط کوآلیشن یعنی Gears4 و Gears 5 ارتباطی پیدا نمی‌کند.

مسلما سبک مبارزات بازی تفاوت‌های فراوانی با نسخه‌های اصلی دارد اما؛ این نسخه قرار نیس فرصت‌ها و لحظات کمتری نسب به دیگر نسخه‌ها برای به راه انداختن حمام خون! در اختیار شما قرار دهد. بر اساس اطلاعات منتشر شده در تریلر، بازی بخش داستانی در حدود ۴۰ ساعته خواهد داشت.

همچنین به نظر می‌رسد شما می‌توانید جوخه خود را با سلاح‌ها و آیتم‌های (Item) شخصی سازی کنید و جوخه منحصر به فرد خود را ایجاد کنید. همانند نسخه‌های اصلی بر اساس سلاح‌هایی که اعضای جوخه در اختیار می‌گیرند، نقش‌ها و عملکردنشان در میدان نبرد متفاوت خواهد بود.

بازی Gears Tactics در روز سه شنبه نهم اردیبهشت ماه(۲۸ام آوریل ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های PC و Xbox One منتشر خواهد شد. همچنین این عنوان از سری عناوین عرضه شده روی سرویس Xbox Game Pass خواهد بود.

در پایان شما را به تماشای تریلر معرفی Gears Tactics دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: