تاریخ انتشار بازی Ori And The Will Of The Wisps تاخیر خورد [The Game Awards 2019]

توسط محسن شجاعی در ۲۲ آذر ۱۳۹۸ , ۱۲:۱۵

بامداد امروز و در جریان رویداد The Game Awards 2019، مایکروسافت با انتشار تریلری از عنوان مورد انتظارش، خبر از تاخیر در تاریخ انتشار بازی Ori And The Will Of The Wisps داد. برای اطلاع از اخبار رویداد Game Awards، در ادامه این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

فاصله زمانی میان انتشار اولین نسخه مجموعه با نام Ori And The Blind Forestو نسخه دوم این مجموعه پلتفرمینگ بسیار طولانی شده‌است. در جریان رویداد Game Awards، مایکروسافت تریلری جدیدی از عنوان Ori And The Will Of The Wisps منتشر کرد که در ادامه خبر می‌توانید آن را مشاهده نمایید.

مجموعه بازی‌های Ori با ویژگی‌هایی نظیر خلاقیت بالا و سبک هنری خاص و ویژه خودشان شناخته‌ می‌شوند. در این مجموعه بازی شما در حالی که در حال مبارزه و دست وپنجه نرم کردن با انواع خطرات و تهدید‌ها هستید، غرق در محیط‌ها و پس زمینه‌های نقاشی شده و چشم نواز بازی خواهید شد. نسخه اول مجموعه Ori ماجراجویی داستان محور و شخصی و طرفداران غیر از این از نسخه دوم سری انتظار ندارند.

در حالی که پیش از این تاریخ انتشار بازی Ori And The Will Of The Wisps ، روز سه شنبه ۲۲ام بهمن ماه سال جاری بود، در جریان تریلر مایکروسافت انتشار این بازی را تا تاریخ ۲۱ام اسفندماه امسال تاخیر خورد.
اگر شما از هوداران این مجموعه هستید، برای مطالعه بیشتر پیرامون این مجموعه می‌توانید خبر تایید عرضه بازی ori and the blind forest definitive edition برای نینتندو سوئیچ و یا تریلر معرفی بازی Ori And The Will Of The Wisps را مطالعه نمایید.

برای اطلاع از سایر اخبار رویداد Game Awards و تماشای تریلرهای آن اخبار برندگان جوایز رویداد Game Awards و معرفی حالت جدید بازی Control مطالعه کنید و یا تریلر معرفی شخصیت جوکر برای MK11 و تریلر گیمپلی بازی Humankind را مشاهده نمایید.

در پایان شما را به تماشای جدیدترین تریلر بازی  دعوت می‌کنیم:.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: